McAfee mi Norton mu?

Hiçbir anti-virüs uygulaması kullanmıyorum.

Her ikiside değil. En iyi anti-virüs programı sizsinizdir. Abuk sabuk şeyler indirmezseniz virüs bulaşmaz.

Hiçbir anti-virüs uygulaması kullanmıyorum.

Her ikiside değil. En iyi anti-virüs programı sizsinizdir. Abuk sabuk şeyler indirmezseniz virüs bulaşmaz.
Bir noktaya kadar haklısınız ama günümüz şartlarında ekstra bir korunma kalkanının hiçbir zararı olmaz diye düşünüyorum. Evet bir miktar para gitmiş olacak ama her şeye gidiyor zaten bu hayatta.

Bir noktaya kadar haklısınız ama günümüz şartlarında ekstra bir korunma kalkanının hiçbir zararı olmaz diye düşünüyorum. Evet bir miktar para gitmiş olacak ama her şeye gidiyor zaten bu hayatta.

Windowsunki yetiyor hatta düzgün kullanıcıysanız Windows defendera bile ihtiyac yok Chrome'a eklenti ekleyin zararlı siteye girerken uyarsın.

Antivirüsler verilerinizi sonuna kadar kullanıyor.
Gizlilik ile güvenlik bir miktar ayrışan konular hocam. Günümüz teknoloji dünyasında mahremiyet zaten çok zor. En basitinden bir internet araması bile yaparken arka planda bir sürü veri gidiyordur muhtemelen. Hiçbir zaman anonim olamayacağımıza göre benim için öncelikli olan bir şey değil çünkü olsa da bir anlam ifade etmeyecek. Öte yandan güvenlik farklı bir olay, işini düzgün yapsın alacağını da alsın. Tabii almamasını isterim ama mümkün değil işte 😊

Geri
Yukarı