McAfee Security Scan ücretsiz versiyon ne kadar güvenilir?

Ben bu konuda bazı anti-virüs araştırma şirketlerinin yazılarını okudum ve ücretsiz ya da ücretli olsun her koşulda Bitdefender ve Kaspersky'dan şaşmayın diyor. İçerik olarak tamamen bakıldığında Bitdefender'ın artısı var bir tık. Yine de her insan gibi bazen Chrome gibi tarayıcılardan istediğimiz dosyayı kurmamıza izin vermesi açısından Kaspersky daha insan canlısı. Bitdefender bunaltıcı olabiliyor. Kararınızı siz verin.
Avast Premier konusunda bir fikriniz var mı? Kaspersky ile karşılaştırınca nasıldır?

Tekrar söylüyorum "Kişinin bilinçli olması ve Defender yeterlidir". Bunu şu anda Bitdefender Total Security kullanan biri olarak söylüyorum. "Peki, sen niye aldın?" diye soracak olursanız forumdaki birkaç kişi bana Defender'ın yeterli gelmeyeceği ve kesinlikle 3.parti yazılımlarını kurulması gerektiğini savunduğu için kurdum. Ancak bilgisayarı Defender'a göre biraz daha yoruyor ve hiçbir farkı yok Defender'dan. Tabii dosya yok etme ve dosya kasası hariç.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı