MEB tabletine nasıl Root atılır?

Emircan Ufat

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi MEB'in verdiği tablete root atmak istiyorum ama araştırdığım kadarıyla farklı yöntemler var ve kesinliği belli değil. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 10. sınıfta E-TAB5 almıştım. 2. günü tüm sınıf rootlu oynuyorduk. Şimdi mezuna kaldık.

Dipnot: Rootlanmış rootlanmamış sallamıyorlar. Rootla gitsin. Zamanında 5 dakikada hallediliyordu da şimdi hiç hatırlamıyorum. Yine youtube'dan tabii.

Ben 10. sınıfta E-TAB5 almıştım. 2. günü tüm sınıf rootlu oynuyorduk. Şimdi mezuna kaldık.
Bu tablet de 2-3 yıldır atmadım işte lise bitti falan boş duruyor atıcam. Yardımcı olursanız sevinirim..

Dipnot: Rootlanmış rootlanmamış sallamıyorlar. Rootla gitsin. Zamanında 5 dakikada hallediliyordu da şimdi hiç hatırlamıyorum. Yine youtube'dan tabii.
Root atıcam ama ondan önce yedeklemem gereken dosya var bunun için bilgisayara bağlamam lazım fakat bilgisayar tableti görmüyor yardım lütfen..

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
E-tab 5 tableti özgür yapabilirsiniz ancak bu konu ile ilgili bilgi alıp yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlem yasal değil.

Çok saçma ya. Devlet niye beleşe tablet dağıttı ki? Mezun olunca onları okula iade etmeleri gerekirdi.

Tabii devleti soyma girişimi değilse bu tablet meselesi. Ayrıca bu konu rahatsız edici.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı