Mech RX 5500XT vs. Gigabyte RX 5500 XT

Bütçe
1700

Oktay Furkan

Decapat
Bütçeme göre iki tane ekran kartı var ve sizlerin bilgisine sığınarak yönlendirilmek istiyorum.
Kartlardan birisi MSI Mech RX 5500XT 4 GB OC modeli.
Diğeri ise Gigabyte RX 5500XT 4 GB OC modeli.
MSI VRAM termal ped sorunu var duydum. Fabrika hatası diye bir de Gigabyte eskiden beri dayanıklı PC parçaları ürettiğini biliyorum ve her iki marka iyi diye biliyorum ama yine akıl akıldan üstündür diyerek sormak istedim. Hangisini almalıyım ve bir de bana uzun vadede dayansın istiyorum. Başka GPU'lu kart önermeyin bütçem bunlara yetiyor. Sistemim tam uyumlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 5500 XT 4 GB yerine 1650S tercih edin. Bütçeniz az ise tek fanlı modelini, 100 TL daha koyarım diyorsanız Zotac alın.

Bu 2 firma arasından tabii ki de gigabyeteyi tercih etmelisin ama AMD kart alacaksan eğer;

Paran varsa Sapphire Nitro+
Paran azsa Sapphire Pulse

Almalısın tavsiyemdir
msi rx 5500 xt gaming x nasıldır hocam uzun ömürlü olsun istiyorum oc ile uğraşmam
RX 5500 XT 4 GB yerine 1650S tercih edin. Bütçeniz az ise tek fanlı modelini, 100 TL daha koyarım diyorsanız Zotac alın.
msi rx 5500 xt gaming x nasıldır hocam uzun ömürlü olsun istiyorum oc ile uğraşmam

Gaming X modeli Mech den daha iyidir. 1700 TL bütçe ile attığım ürünü almanı tavsiye ederim. Bütçeni artırırsan yeni konu açarsın.

Geri
Yukarı