Media Creation Tool İle Windows Sıfırlanır mı?

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Güncelleme sorunu çözme önerilerinde bu vardı, diğerlerini denedim sorun giderilmedi. Bununla son sürümü tekrardan yüklemem gerektiğini söylüyor Windows. Peki bunu kullanırsam bilgisayar sıfırlanacak mı?

Google ile aradığımda genellikle ISO dosyası çıktı. Diğerine rastlamadım. Deneyen biri var mıdır acaba?

Windows Media Creation tool kullanmak için en az 8GB'lık boş bir USB gerekiyor. Bilgisayar açıkken USB'yi tak sonra programa gir.

Windows sürümünü ve dilini soracaktır. Onları yapıp USB sürücü kullan seçeneğinden ilerleyip takılı USB'yi seç. %100 olduktan sonra programı kapatabilirsin.

Format için hazır. Boot Options'tan USB'yi seçip normal bir format işlemi yapabilirsin.

Not: Windows Media Creation Tool çoğu zaman yükleme esnasında hata verebiliyor. Lütfen programı kapatıp açarak tekrar deneyin. [emoji4]
Screenshot_20190722-160030_YouTube.jpg

Son düzenleme:
Windows Media Creation tool kullanmak için en az 8GB'lık boş bir USB gerekiyor. Bilgisayar açıkken USB'yi tak sonra programa gir.

Windows sürümünü ve dilini soracaktır. Onları yapıp USB sürücü kullan seçeneğinden ilerleyip takılı USB'yi seç. %100 olduktan sonra programı kapatabilirsin.

Format için hazır. Boot Options'tan USB'yi seçip normal bir format işlemi yapabilirsin.

Not: Windows Media Creation Tool çoğu zaman yükleme esnasında hata verebiliyor. Lütfen programı kapatıp açarak tekrar deneyin. [emoji4]Eki Görüntüle 418984
hocam windowsun bana önerdiği yöntem; How to perform an In-place Upgrade with Windows 10 Step-by-Step Guide. İstersen bakabilirsin usb veya formattan bahsetmiyor ama direk update gibi bir şey..
Düzenleme: Güncelleme sorunumu linkini attığım video ve link ile çözmüş bulundum. Cevap verenlere teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı