Media Creation Tool vs Rufus

lio3454

Decapat
Daha fazla  
FreeDOS bilgisayarıma Windows 11 kuracağım fakat hangi programdan USB'ye ISO kurmam daha sağlıklı olur? Bu iki programın farkı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
FreeDOS bilgisayarıma Windows 11 kuracağım fakat hangi programdan USB'ye ISO kurmam daha sağlıklı olur? Bu iki programın farkı nedir?

Biri sadece USB belleğe Windows yazmaya yarıyor diğeri ise farklı birçok işletim sistemini yazmaya yarıyor. Tabii bu üstün körü bir karşılaştırma daha detaylısını Recep Baltaş yaptı o da şu buyurun:

Gayet detaylı bir açıklamanın yapıldığı konu zaten var, bkz:

Biri sadece USB belleğe Windows yazmaya yarıyor diğeri ise farklı birçok işletim sistemini yazmaya yarıyor. Tabii bu üstün körü bir karşılaştırma daha detaylısını Recep Baltaş yaptı o da şu buyurun:
Ben mesaj yazdıktan sonra mesajınızı düzenlemeniz sanki sizden kopyalamışım gibi bir izlenime yol açmış ve sanırım benim mesajım ile farkettiniz bu konuyu.

Gayet detaylı bir açıklamanın yapıldığı konu zaten var, bkz:

Ben mesaj yazdıktan sonra mesajınızı düzenlemeniz sanki sizden kopyalamışım gibi bir izlenime yol açmış ve sanırım benim mesajım ile farkettiniz bu konuyu.
hayır ben altta recep baltaşın konusunun çıkması üzerine düzenleme yaptım sizin üzerinize bir düzenleme yapmadım.
rb.png

Ayrıca aynı anda yazmış olabiliriz veya farklı durum olabilir ama bu kimsenin kimseden mesaj , konu içeriği kopyalaması anlamına gelmez ben zaten "aaa üsteki bir kullanıcı bir konu atmış bende bu konuyu atayım" tarzı bir davranışta bulunmam

Yeni konular

Geri
Yukarı