MediaMarkt MSI RX 5500 XT 8G Gaming X neden ucuz?

La be
Dandik derken 1660 Super GPU sunun markalara göre farklı farklı performans mı veriyor da?
Bilgisayar kasasınada gerek yok o zaman psu da kalitesiz olsun performansa etsi yoktur sonuçta !
Kullanılan malzeme ve garanti açısından evet.

Ne 1660s miş herkesin dilinde

Kendin kullanmadığın için çamur atıyor olabilirmisin? 1660S fiyat/performans ekran kartlarında en üst sıralarda yer alıyor yani herkesin dilinde olmasında bir sıkıntı yok.

GTX 1660S almak varken neden 5500XT?
RTX 2060 Ventus modelini kullanıyorum. MSI'ın en düşük modeli ve 63 dereceyi geçtiğini görmedim henüz.

La be.

Bilgisayar kasasınada gerek yok o zaman PSU'da kalitesiz olsun performansa etsi yoktur sonuçta!

Senin için kalite sadece markaların tepe noktası ise zaten tartışmaya gerek yok. Fazladan binlerce lira aynı performansı veren ürünler yerine verebilirsin. Gigabyte 1660 Super alıp da memnun olmayan çok az kişidir.

RTX 2060 Ventus modelini kullanıyorum. MSI'ın en düşük modeli ve 63 dereceyi geçtiğini görmedim henüz.
2060 Ventus ile 63 derece çok iyiymiş. Hangi kasayı kullanıyorsun ?

"Dandik ekran kartı alırsın." diyenlere anlam veremiyorum. Ben de 1660S Ventus XS kullanıyorum, o kadar "Çok ısınıyor, sakın alma, evde soba niyetine kullan." demelerine rağmen 70 üstünü görmedim.

Marka takıntısından başka birşey değil.

Inno gibi bir marka kullanmıyorsun.
O kullanıcıya göre değişir. Atıyorum biri 16 saat ekran kartı kullanır biri 6 saat kullanır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…