Mediamarkt'ta MSI Armor GTX 1070Ti 2800 TL

1 hafta sonra ailem yurtdışından geşlecek. euro üzerinden getirtebilirim. Türkiyedeki fiyatına göre de 100 tl den başlamak üzere komisyon alırım (Türkiyedeki en düşük fiyatına göre) tabi şu an döviz çok yükseldi. ülkemizdeki stokların fiyatları döviz bazında çok daha ucuza geliyor.
ama yine de istediğiniz bir ürün varsa pm atarsanız sordurabilirim.

Konumun altında yapmayın bu konuşmaları. Olası bir dolandırıcılık veya ters giden bir şeyde üstüme kalsın istemiyorum. Ricam şu yurtdışından getirme ile ilgili olan iletileri silmeniz. Ayrı bir konu açın.
@Asım Demir
@Mert

haklısınız, endişelerinizde sizi haklı buluyorum. amacım sadece insanlara yardımcı olabilmek. emin olun bu konuda dolandırılacak biri varsa o da benim. çünkü satacağım ürünü faturalı bir şekilde teslim etmeden parasını almam. isteyip sonradan vazgeçecek insanlar çıkabilir. Allah hepimizin karşısına dürüst insanlar çıkarsın. Kişi kendini bilirmiş.

Bu konu hakkındaki son mesajım olsun bu da içinizi rahatlamak için yazdığım bir mesajdır. böyle bir mesajdan üstünüze kalacak bir durumu düşünmeyeceğinizi umuyorum.

haklısınız, endişelerinizde sizi haklı buluyorum. amacım sadece insanlara yardımcı olabilmek. emin olun bu konuda dolandırılacak biri varsa o da benim. çünkü satacağım ürünü faturalı bir şekilde teslim etmeden parasını almam. isteyip sonradan vazgeçecek insanlar çıkabilir. Allah hepimizin karşısına dürüst insanlar çıkarsın. Kişi kendini bilirmiş.
Hocam sürekli dolandırıcılığın üstüne basmışsınız da ters giden bir şey de dedim orda ben. İnsanlık hali yani. Ne olur ne olmaz.

mümkündür ters giden şeyler insanın karşısına her zaman çıkar. en başta da ürün bozuk çıkar, adam eksik para getirir son dk da pazarlık yapmaya kalkar. hepsi başıma geldi. o yüzden diyorum ya dürüst insanlar diye.
sözlerinize katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı