MediaTek dimensity 1080 oyun için iyi mi?

ballisthenos

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kendime telefon aldım Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G - 12 GB RAM - 256 GB hafıza var. MediaTek dimensity 1080 işlemci bu telefon oyun için iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir aparat. Snapdragon 778G ye yakın bir işlemci. 2.6Ghz ve 6nm tech sürecine sahip. Antutu'da 500k civarı alıyor ortalama. Sizin RAM ve hafızanız ile 600k gibi sonuç verir diye düşünüyorum. Hemen hemen tüm oyunları oynatır. Sonuç olarak yüksek performanslı işlemci.

Not: Antutu - Mobil telefonları puanlama uygulamasıdır (Benchmark)

Bende Redmi Note 12 Pro 5G kullanıyorum, 12/256. Genshin Impact ve New state mobil oynadığım zaman ısı 44.6 dereceye kadar çıktı. Ama akıcı bir deneyim oldu. Isınma sorunu dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Genelde Asphalt 9 ve CoD Mobile oynuyorum. Isı hiçbir zaman 41i görmedi. Cihaz genel olarak yağ gibi akıyor zaten.

1695242409412.png

hayır

Bende Redmi Note 12 Pro 5G kullanıyorum, 12/256. Genshin Impact ve New state mobil oynadığım zaman ısı 44.6 dereceye kadar çıktı. Ama akıcı bir deneyim oldu. Isınma sorunu dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Genelde Asphalt 9 ve CoD Mobile oynuyorum. Isı hiçbir zaman 41i görmedi. Cihaz genel olarak yağ gibi akıyor zaten.
hocam merhaba biraz zaman geçmiş ama birkaç sorum olacaktı: genshin impact hangi ayarlarda oynuyorsunuz ve kaç FPS alıyorsunuz?
aşırı ısınma oluyor mu? teşekkür ederim şimdiden.

Geri
Yukarı