MediaTek G serisi yonga setine sahip telefon alınır mı?

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Sizce MediaTek alınır mı? Isınma ve ömür olarak Snapdragon'dan ne farki var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben MediaTek kullanan Xiaomi Note 11 Pro+ 5G kullanıcısıyım. 120W şarj kullanımı dışında telefonun ısındığını görmedim henüz. Oyun oynamıyorum.

G90 veya G95 günlük kullanımda sorun çıkarmaz.

Snapdragon ısınma konusunda başarılı. Ancak MediaTek eskisi kadar kötü olmadığını biliyorum. Yeni telefon modellerindeki MediaTek işlemcili telefon alınabilir.

Oyun oynayacaksanız pek onermem G90 islemcili telefonum var efootbal PUBG gibi oyunlarda sıkıntı yaratır ama ben oynamıyorum gunluk kullanım için ideal.

Hocam HELİO G96 kullanıyorum evet ısınıyor ama ayfon işlemcisi bile ısınıyor ama kasma hiç olmadı 7 aydır ilk günkü performansinda

Ben MediaTek kullanan Xiaomi Note 11 Pro+ 5G kullanıcısıyım. 120W şarj kullanımı dışında telefonun ısındığını görmedim henüz. Oyun oynamıyorum.
Sizin kullandığınız telefon Dimensity chipset kullanıyor, konu sahibi Helio G serisinden bahsetmiş. Ben G95 kullanan Realme 8 kullanıyorum ve performans konusunda gayet başarılı, ağır oyunlar oynamadığım için bir ısınma sorunu yaşamadım.

Peki g95, g96, 732g üçlüsünden hangisi daha iyi ?

Benim anlamadığım kısım exynos 1280 bariz bir şekilde daha iyi ancak pubg'de 30fps limiti var. Sizce sebebi nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…