Meet Einstein projesi

359149

Hectopat
Makaleler
4
Deneyimsel yapay zeka kullanılarak geliştirilen “chat botu”, Einstein'ın dış görünüşüne ve ses tonuna sahip. Araştırmacılar, özellikle COVID-19 pandemisi nedeniyle yalnızlık çekenler için tanıdık bir dost geliştirmeyi amaçladıklarını belirterek, dijital Einstein'ın empati kurabildiğini ve ve insan-makine etkileşiminin bir sonraki aşamasının ilk örneği olduğunu açıkladı. Eğer temel İngilizceniz varsa çok kolay ve keyifli bir şekilde konuşabilirsiniz.

1619459476553.png

Mesela, "e = mc² ne demek?" diye sordum. Oldukça anlaşılır ve güzel bir şekilde açıkladı. Mikrofonunuz varsa ve anlaşılır konuşursanız çok zevkli bir şey. Test ettiğim kadarıyla oldukça fazla şeye cevap verebiliyor. Basit-orta denklemler gibi. Hayatını da sorabilirsiniz. Einstein gibi değerli bir fizikçiye bunu yapmaları çok hoşuma gitti.

Bu siteden siz de deneyimleyebilirsiniz. Konuşmaya başlamadan önce size kısa bir konuşma yapıyor, dinlemenizi öneririm.

Deneyimsel yapay zeka kullanılarak geliştirilen “chat botu”, Einstein'ın dış görünüşüne ve ses tonuna sahip. Araştırmacılar, özellikle COVID-19 pandemisi nedeniyle yalnızlık çekenler için tanıdık bir dost geliştirmeyi amaçladıklarını belirterek, dijital Einstein'ın empati kurabildiğini ve ve insan-makine etkileşiminin bir sonraki aşamasının ilk örneği olduğunu açıkladı. Eğer temel ingilizceniz varsa çok kolay ve keyifli bir şekilde konuşabilirsiniz.

Eki Görüntüle 993837

Mesela, "e = mc² ne demek?" diye sordum. Oldukça anlaşılır ve güzel bir şekilde açıkladı. Mikrofonunuz varsa ve anlaşılır konuşursanız çok zevkli bir şey. Test ettiğim kadarıyla oldukça fazla şeye cevap verebiliyor. Basit-orta denklemler gibi. Hayatını da sorabilirsiniz. Einstein gibi değerli bir fizikçiye bunu yapmaları çok hoşuma gitti.

Bu siteden siz de deneyimleyebilirsiniz. Konuşmaya başlamadan önce size kısa bir konuşma yapıyor, dinlemenizi öneririm.

AMD mi Intel mi dedim hiçbir şey anlamadı. Bu nasıl yapay zeka be 😂😂

Geri
Yukarı