Mega.nz Premium üyeliği

bu durum megadada mevcut sanırım ama

siz alanı daha aşmamışsınız. Alanı aşdıktan 1 2 ay sonra hesap kitleniyor, ne resim açabiliyorsunuz nede dosyayı linke dönüştürebiliyorsunuz. Kitlendikten 30 gün içinde premium üyelik almazsanız dosyalarınızı silerim diyor. Aktif kullanıcıysanız arkadaş davet ederek 10 gb yükseltebilirsiniz. Size ne kadar gerekiyorsa o kadar mail hesabı açın ve o maillere davet atın. 2 3 gün içinde davet ettiğiniz mail kadar 10 ar gb verecek ve bu 1 sene için geçerli. Bunu her sene tekrarlayarak rahat kullanabilirsiniz, sorun yaşamazsınız. Bunlada uğraşmam derseniz 2 3 hesap ayrı kullanın 15 gbı taşırmayın
6 bulut hizmetini de kullanıyorum bir tasarımcı olarak bulut depolama herşeyim diyebilirim ve bahsettiğim üniversite e-postası durumu sadece OneDrive ve Google Drive için geçerli. :)

MEGA bence çoktan bozdu çizgisini. Türkçe dili de kaldırmışlar zaten.
Size tavsiyem Google One aboneliği ile 100GB depolamayı satın almanız. Aylık 5.79 lira sanırım.

6 bulut hizmetini de kullanıyorum bir tasarımcı olarak bulut depolama herşeyim diyebilirim ve bahsettiğim üniversite e-postası durumu sadece OneDrive ve Google Drive için geçerli. :)
doğrudur bilmiyorum. Daha 1 saat önce bu premiumla ilgili forumlara falan bakıyordum pek yazı bulamadım. bi sitede edu uzantılı mailinle education@ bilmem ne bilmem ne mailine yazarsan bedava premium kuponu veriyormuş diye duydum, onun yalancısıyım

Mega çok güzel bence, sorunsuz kullanıyordum. Alan dolunca böyle bir şeyin olacağını hiç düşünmezdim. Dosyaları kurtarmam lazım herhangi bir işlem yapılmıyor. Dosyaları kurtarınca birden fazla hesap kullanacağım artık.
Bir aylık verdiği 50 GB'ı (15 GB ana depolama + 35 GB bonus) doldurduktan sonra 35 GB bonus bir ay sonra bittiğinde üyelik almanı istiyor almazsan da dosyalarını siliyor. Benim diğer yan hesaplarıma sürekli mail gönderdiler dosyalarınız silinecek diye en sonunda da sildiler.

Bu arada geçen günlerde Mega'dan yeni hizmet şartlarına dair bildirim geldi. Bu yeni şartlarda çoklu ücretsiz hesap açmanın artık yasak olduğu yazıyordu, bu yüzden denemeyin derim. Mega yerine her ne kadar kanser olsa da Google Drive kullanabilirsiniz, onlar çoklu ücretsiz hesaplara bir şey demiyorlar.

MEGA bence çoktan bozdu çizgisini. Türkçe dili de kaldırmışlar zaten.
Size tavsiyem Google One aboneliği ile 100GB depolamayı satın almanız. Aylık 5.79 lira sanırım.
megadan memnunum. Bundan sonra ya 2 3 hesap birden kullanırım yada bir hesap üzerinden arkadaş davet ederek uzunca bir süre geniş alanla bedava bir şekilde kullanırım. GDrive veya başka servise geçmek istersem dosyaların tümünü indirip tekrar geçeceğim yere uploadlamam gerekir oda baya zor ve sıkıntı iş. Mega devam o yüzden

Bir aylık verdiği 50 GB'ı (15 GB ana depolama + 35 GB bonus) doldurduktan sonra 35 GB bonus bir ay sonra bittiğinde üyelik almanı istiyor almazsan da dosyalarını siliyor. Benim diğer yan hesaplarıma sürekli mail gönderdiler dosyalarınız silinecek diye en sonunda da sildiler.

Bu arada geçen günlerde Mega'dan yeni hizmet şartlarına dair bildirim geldi. Bu yeni şartlarda çoklu ücretsiz hesap açmanın artık yasak olduğu yazıyordu. Bu yüzden denemeyin derim. Mega yerine her ne kadar kanser olsa da Google Drive kullanabilirsiniz, onlar çoklu ücretsiz hesaplara bir şey demiyorlar.
halla halla, çoklu hesap derken arkadaş davet etmemi yoksa 15 gb 2 3 farklı hesaplardan kullanma mı? Çoklu hesap kullanılabiliyor çünkü şuan. Ama daha dün arkadaş davet ettim daha gelmedi bonusu. Ne gibi yasakları var bilginiz var mı?

Yeni kurallar 18 Ocak 2021'den itibaren geçerli olacak. Çoklu hesaptan kastedilen bir kişinin fazlaca hesap açıp kullanması. Örneğin 15 GB veriyorlar ya hani, 10 tane hesap açıp toplam 150 GB kullanmak gibi.

Yeni kurallar 18 Ocak 2021'den itibaren geçerli olacak. Çoklu hesaptan kastedilen bir kişinin fazlaca hesap açıp kullanması. Örneğin 15 GB veriyorlar ya hani, 10 tane hesap açıp toplam 150 GB kullanmak gibi.
ozaman riske atmayayım mazallah başımıza bela açarız. Bi site buldum multcloud adında. Megadan gdrive a aktarım mümkün

Geri
Yukarı