Meizu X8 vs Honor 8X

qoLLardo

Hectopat
Selamlar, telefonda oyun oynamayan biriyim. Onun yerine sosyal medyada bulunup, fotoğraflar çekmeyi seviyorum. Benim için önemli olan belirli bir zaman sonra telefonda kasma yapmaması ve de kamerası. 2000 TL'lik bir bütçem var. Bu iki telefonu uygun gördüm fakat kararsız kaldığımdan bilgili insanlara sormak istedim. Sizce hangisini almalıyım, ya da farklı bir öneriniz var mı belirttiğim bütçe aralığında? Teşekkürler.

Selamlar, telefonda oyun oynamayan biriyim. Onun yerine sosyal medyada bulunup, fotoğraflar çekmeyi seviyorum. Benim için önemli olan belirli bir zaman sonra telefonda kasma yapmaması ve de kamerası. 2000 TL'lik bir bütçem var. Bu iki telefonu uygun gördüm fakat kararsız kaldığımdan bilgili insanlara sormak istedim. Sizce hangisini almalıyım, ya da farklı bir öneriniz var mı belirttiğim bütçe aralığında? Teşekkürler.
Meizu X8 işlemci olarak daha iyi. Kamera olarak da gayet iyi. İkisi arasından ben X8 derim. Alternatif olarak Redmi Note 8 modeline de bakabilirsiniz.

Meizu X8'i öneririm ben. Yazılım olarak çok önemsemiyorsunuz alabilirsiniz. Android 10 güncellemesini de aldı telefon bence alınabilirlik olasılığı yüksek bir telefon.

Bu telefonlar yerine Realme 5i gibi daha yeni modellere yönelmeni ya da bütçeyi biraz daha yükseltmeni tavsiye ederim. Bu iki modeli de tavsiye etmem. Artık eskidiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı