Mekanik klavye tavsiyesi

Selamlar geç cevap vermiş olacağım ama
Rampage Impressive KB-R101
Klayvesi gayet güzel ince bilek destekli RGB Blue Switch bir klavye yaklaşık 1hafta araştırdım ve en iyi olarak bunu gördüm almayı düşünüyorum bende

Tuşları Cherry değilse mekanik klavye yaramaz. Güya en iyi 2. switch olan kailh kullanılmış bir klavyem var. Bozulan tuşları F tuşlarıyla değiştirmekten F tuşu kalmadı. 400 liraya Cherry bulman zor diye diyorum. Bulursan başka hiçbir şeyine bakma derim.

Neden direk Gamepower, Rampage gibi markaları elediniz? İsimleri olmadığı için dandik olduğu önyargısıyla yapmış olabilir misiniz bu yorumları? Bende 2 tane rampage mekanik hisli klavye var ve cayır cayır çalışıyor yıllardır. Zaten bu klavyelerin pek bi numarası yok içlerindeki switchlerin ne marka oldukları belli adamlar topluyor satıyor Logitech, Corsair falan da çok ayrı bi iş yapmıyorlar. Ki Logitech marka tuşlar zaten ne his var ne bi şey bomboş tuşlar Corsair desen kimi klavyesi Cherry Mx kimisi Outemu ortaya karışık hangisi ucuzsa ondan almış. Önyargılarınızı aşın ve kazıklanmayı bırakın.

Bende mekanik klavye araştırıyorum daha önceki konulara baktım ama yarısı aşırı pahalı yarısıda satılmıyor artık. 500 TL civari mekanik klavye arıyorum fazla sesli olmasın hızlı ve rahat olsun yeter bir de aklıma gelmişken yanında Rival 3 alacağım bununla uyumlu olabilirse sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı