Memurlar Play Store'da uygulama yayınlayabilir mi?

Enes0246

Femtopat
Daha fazla  
Bir maddede görmüştüm memurlar ticari gelir elde edemez diye.

Şimdi Play Store'da gelir elde etmek AdMob ve benzeri memurlar için yasak mı? Bir sorun oluşur mu ilerleyen zamanlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelirin faturalandıralacak boyuta gelince faturayı başkası adına kesersin bu o kadarda zor bir şey değil. Ayrıca bildiğim kadarıyla o madde esnaflık vb. durumlar için geçerli bir çok tanıdığım öğretmen e-Ticaret ile uğraşıyor.

Böyle bir şey var bu yüzden çoğu memur eşi,annesi veya babası üzerinden işler yapıyor. Sizde böyle bir yol izleyebilirsiniz.

Şirket açılışı yapmadığın yahut herhangi bir şirkete ortak olmadığın sürece sıkıntı çıkmaz. E-ticaret ile gelir sağlayan tanıdık memurlar var. Ya güvendiği arkadaşıyla yürütüyor ya da ailesinden biri üzerine şirket açılışı yapıp işleri yürütüyor. Ancak adına şirket veya ortaklık olmasa dahi tespiti halinde (bugüne kadar şahit olmadım) memuriyetten atılmaya kadar ceza alınabilir.

Şirket açılışı yapmadığın yahut herhangi bir şirkete ortak olmadığın sürece sıkıntı çıkmaz. E-ticaret ile gelir sağlayan tanıdık memurlar var. Ya güvendiği arkadaşıyla yürütüyor ya da ailesinden biri üzerine şirket açılışı yapıp işleri yürütüyor. Ancak adına şirket veya ortaklık olmasa dahi tespiti halinde (bugüne kadar şahit olmadım) memuriyetten atılmaya kadar ceza alınabilir.
@polatz

18 yaş altı bir oğlum var onun üstüne açabilir miyiz ?

@Syrcxr @EFI Shell

@Syrcxr @EFI Shell

@Syrcxr

@Syrcxr @EFI Shell

Geri
Yukarı