Mesh ARGB kasa önerisi

Bütçe
400-800
PSU için yeni konu açabilirsiniz orada yardımcı olunur.

Konu açma için belli bir süre aşımı lazımmış o süre bitsin atacağım.
Attığın kasaların hepsi 300 liradan 700 liraya fırlamış olan kasalar iken raijintek ponos MS4 onların 300 olduğu zamanda 650-700 lira olan bir kasaydı. Şu an ponos MS4'ün dengi olan bütün kasalar 1200-1300 TL fiyat bandında. Yani sen değeri 1200 liralık bir kasayı şu an 670 liraya almış olacaksın. Diğer attığın modelleri alırsan 300 liralık kasayı 700 lirayı almış olacaksın.

Bunu şimdi gördüm ürünler daha ucuz iken takip etmiyordum ihtiyacım olmadığı için
Senin de bilgin varmış fiyatlarla ilgili o zaman dediğin gibi raijintek ponos MS4 almak daha mantıklı teşekkürler.
1-2 hafta bekleyeyim diyorum dolar euronun değer kaybetmesi ile fiyatlar belki iner birkaç hafta sonra. Ürün fiyatlarinin hemen inmesini bekleyemeyiz sonuçta:)

Son düzenleme:
1-2 hafta bekleyeyim diyorum dolar euronun değer kaybetmesi ile fiyatlar belki iner birkaç hafta sonra. Ürün fiyatlarinin hemen inmesini bekleyemeyiz sonuçta:)
Bence o kasayı al gitsin şimdi. Çünkü şu an stok bitirmeye çalışıyorlar, stoklar yenilendiğinde yüksek fiyattan stoğa girer almadığına pişman olursun. Zaten bu kasa en ucuz 580 lira oldu o da dolar 7 iken falandı.

Bence o kasayı al gitsin şimdi. Çünkü şu an stok bitirmeye çalışıyorlar, stoklar yenilendiğinde yüksek fiyattan stoğa girer almadığına pişman olursun. Zaten bu kasa en ucuz 580 lira oldu o da dolar 7 iken falandı.

Tamam teşekkürler bir PSU buldum diğer PSU konuma gelir misin bilgin varsa?

Merhaba şimdi aklıma bir soru geldi benim ana kartım B560M D3h galiba ARGB desteği var anakart üzerinden ayarlayamiyorum ürünün linkini atayım.

Merhaba yeniden rahatsız ettim ama kampanya bitmiş 200TL kadar bir zam gelmiş hala aynı düşüncede misin fiyat/performans konusunda?

15 dakika içinde alacaktım kampanya bitmiş keşke kampanya ne zamana kadar geçerli onu bir yerlerde belirtselerdi neyse sağlık olsun alacağım CPU da 100 lira kadar indirim aldığı için cok problem olmaz galiba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı