Alıcı Mesh boş kasa

Oyuncanavarii

Hectopat
Daha fazla  
İzmir deyim farklı illerden de alabilirim kargo ile. Önü mesh yapılı hava sirkülasyonu iyi olan tercihen yan kapağı açık temperli cam ya da pleksi olan bir kasa arıyorum. Bütçem en fazla 250 TL ikinci el için. 300TL'ye sıfır kasalar var 4 fan dahil, burada aradığımı bulamazsam onu alacağım. İletişim: [email protected].

Everest Rampage 66S mesh ile Everest Rampage 66 model kasalar mevcut. İkisininde ön tarafı mesh olup 1 adet önde, 1 adet arkada toplamda 2 adet LED'li fanlı ile birlikte gelmektedir. Yan kapağı pleksi olup kasa genel itibariyle temizdir. Adet fiyatı olarak 150TL düşünüyorum.

Everest Rampage 66S mesh ile Everest Rampage 66 model kasalar mevcut. İkisininde ön tarafı mesh olup 1 adet önde, 1 adet arkada toplamda 2 adet LED'li fanlı ile birlikte gelmektedir. Yan kapağı pleksi olup kasa genel itibariyle temizdir. Adet fiyatı olarak 150TL düşünüyorum.
hangi ildesiniz

Aşırı F/P ve ışıksız olan;

F/P ve ışıklı olan;
Bu kasalari biliyorum ışıklı olanın ışıkları sabit renkmiş. Sabit renk alacak olursam gametech cooler modeli var önü full mesh onu alırım 300tl oda.

@Oyuncanavarii ışıklı model RGB, sabit renk değil.

Satıcıya mesaj attım N11'den. Sabit renk RGB imiş yani kumandasi yok ve degistiremiyoruz renk sabit. Öyle söyledi.
Satıcıya mesaj attım N11'den. Sabit renk RGB imiş yani kumandasi yok ve degistiremiyoruz renk sabit. Öyle söyledi.
Bu arada attığınız i3 edge modeli tr de şu an 312tl civarında. Beyaz renk ve önü mesh değildi o yüzden düşünmemistim.

Yeni konular

Geri
Yukarı