Mesh Panel Kasa Önerisi

Bütçe
500TL

EbuVakkas

Centipat
Buzdolabı Gibi Kasa Aranıyor 😄

CPU: R5 1600 12nm.
Anakart: ASRock B450M PRO4 3200Mhz OC (matX)
RAM: Corsair Vengeance Red 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16.
SSD: Crucial BX500 240GB
Power: Fps Hydro HD600 600W 80+Bronze
Ekran Kartı: Araştırıyorum.

Kasa seçimi konusunda önerilerinize ihtiyacım var. Amacım fiyat performans sistemi toplamak. RGB takıntım yok. Sistemin mümkün kıldığı ölçüde overclock yapacağım için hava sirkülasyonunun üst düzey olduğu bir kasa önerisine ihtiyacım var. Bütçeyi soracak olursanız net bir şey diyemem şu efsane bir kasadır ama biraz pahalıdır deseniz bile alınması gereken fiyat performans ürününü almaya çalışacağım. Bu arada "Mesh Panel" kasalar tercihim olacaktır.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara müteşekkirim.

Aşağıdaki kasaları, fıyatı düşükten - yükseğe olacak şekilde sıraladım. Hepsi gayet iyi hava akışına sahip kasalardır. Özellikle TD500. Bütçenize uyarsa alın derim. Pazartesi, İtopya'da beyaz versiyonu stoklara girecek. İsterseniz beyaz olanı tercih edersiniz.

Almadan önce fiyat araştırması yapın. Farklı sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz.

Bu arada, aldınız mı bilmiyorum ama, Crucial BX500'ün kronik ısınma sorunları olduğunu duydum. Tavsiyem BX500 yerine Kingston A400 tercih etmeniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı