Mesleği öğrenemiyorum

Pilsener

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle meslek lisesinde okuyorum son sene olduğundan Staj'a gidiyorum kamera ve alarm sistemleri montajı ama ne kadar dikkat etsem de dalgınlığımdan dolayı azar yiyorum. Önümdeki şeyi doğru düzgün fark edemiyorum ve bunu gördükçe moralim bozuluyor iş yapmak istemiyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Önceki senelerde atölye derslerinde eğitim almadınız mı?

Endüstriyel bakım ve onarımdayım dal olarak şu an ilgilendiğim yani staja gittiğim alan alarm ve güvenlik sistemleri ayrıca atölye derslerinde küçük devreler dışında herhangi bir şeyi uygulamalı olarak görmedik.

Endüstriyel bakım ve onarımdayım dal olarak şu an ilgilendiğim yani staja gittiğim alan alarm ve güvenlik sistemleri ayrıca atölye derslerinde küçük devreler dışında herhangi bir şeyi uygulamalı olarak görmedik.
Anladığım kadarıyla bilgi veya pratikte değil odaklanmada bir sorun yaşıyorsunuz. Okulda da ders işlerken dalgınlık sorunu yaşıyor muydun yoksa iş stresinden kaynaklı anlık bir şey mi?

Anladığım kadarıyla bilgi veya pratikte değil odaklanmada bir sorun yaşıyorsunuz. Okulda da ders işlerken dalgınlık sorunu yaşıyor muydun yoksa iş stresinden kaynaklı anlık bir şey mi?

Dostum şöyle diyeyim iş stresi fazla yok hatta hiç yok patronla araba ile montaj veya servis yapacağımız yere gidiyoruz hallediyoruz bazen iş olmadığı zamanlar evde oturuyorum bilgi ve pratikte sorunumda var ama o kadar öenmsenecek kadar değil dediğiniz gibi odaklanmada sıkıntı yaşıyorum, okulda ders dinlemiyorum.

Ve zamanında ilkokul 2 de olması lazım Dikkat Eksikliğinden tedavi gördüm ama sonra verilen ilaçlar mal gibi edince bi daha gitmedim doktora

Geri
Yukarı