Meslek dersinden 40 alınırsa sınıf geçilir mi?

£renn

Hectopat
Yer
Bursa
10. sınıf öğrencisiyim. 6 saat bilgisayar 8 saat ise makine dersi görüyoruz. Sınavdan 40 aldım, meslek sınavından, daha bilgisayar sınavına girmedim ama o etkilemez makine dersini diye düşünüyorum. Sınıfta kalır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sınavlardan kal meslek sınavlarından kalma. Sana tavsiyem bu çünkü bende meslek lisesi mezunuyum. Şu an üniversite 1. sınıfım arkadaşlarımın çoğu bu bölüm derslerinden kaldı ve sınıf tekrarı yaptı. Sana tavsiye bu bölüm derslerine normalden daha fazla çalış. En çok ortalamayı etkileyen ders de zaten bu bölüm dersleri. Diyeceklerim bu kadar sana. 2. sınavlarda daha iyi yapman dileğiyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçsen bile sorumlu geçersin, büyük ihtimalle baraj derstir. Onun dışında ders saati çok yüksek ders, ortalamayı tutturabilmek bile şüpheli. Diğer derslerden çok çok iyi yapman lazım.

Sözlüler belki yükseltir diye umuyorum.
Tüm sınavlardan kal meslek sınavlarından kalma. Sana tavsiyem bu çünkü bende meslek lisesi mezunuyum. Şu an üniversite 1. sınıfım arkadaşlarımın çoğu bu bölüm derslerinden kaldı ve sınıf tekrarı yaptı. Sana tavsiye bu bölüm derslerine normalden daha fazla çalış. En çok ortalamayı etkileyen ders de zaten bu bölüm dersleri. Diyeceklerim bu kadar sana. 2. sınavlarda daha iyi yapman dileğiyle.

Matematik fizik hepsinden geçtim bir tek meslek.

Yeni konular

Geri
Yukarı