Meslek Lisesinde Elektrik Elektronik Bölümü İçin Meslek Önerisi

MamiHeyn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Siz forum üyelerinin yardımına ihtiyacım var. LGS puanım düşük olduğu için özel okullara yöneldik. Özel okulda ise durumumuz yettiği için sadece meslek lisesine gidebiliyorum. Meslek lisesinde elektrik elektronik bölümü var. Ben şu an orada okuyorum ve elektrik elektronik bölümünü istemiyorum. Ama mecbur okumak zorundayım. Elektrik elektronik bölümünde ilgi alanlarımı aşağıya yazacağım. Bunlar için bana yardım eder misiniz? Meslek seçmekte çok zorlanıyorum. Elektrik bölümünü aslında hiç istemiyorum. Fakat belki ilgi alanlarımda uyuşan meslekler vardır. Siz bana yardım eder misiniz;
-Bilgisayarla çok uğraşırım (donanım)
-Yazılım bilmem, ama öğrenirim.
-Makineyle uğraşmak veya içi dışı kablolu işleri sevmiyorum.
-Web site vs.
-Getir götür yapabilirim.
-Hiperaktif biriyim.
-Çok sosyalleşirim.

Demek istediğim elektrik bölümünde benim özelliklerime göre meslek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Siz forum üyelerinin yardımına ihtiyacım var. LGS puanım düşük olduğu için özel okullara yöneldik. Özel okulda ise durumumuz yettiği için sadece meslek lisesine gidebiliyorum. Meslek lisesinde elektrik elektronik bölümü var. Ben şu an orada okuyorum ve elektrik elektronik bölümünü istemiyorum. Ama mecbur okumak zorundayım. Elektrik elektronik bölümünde ilgi alanlarımı aşağıya yazacağım. Bunlar için bana yardım eder misiniz? Meslek seçmekte çok zorlanıyorum. Elektrik bölümünü aslında hiç istemiyorum. Fakat belki ilgi alanlarımda uyuşan meslekler vardır. Siz bana yardım eder misiniz;
-Bilgisayarla çok uğraşırım (donanım)
-Yazılım bilmem, ama öğrenirim.
-Makineyle uğraşmak veya içi dışı kablolu işleri sevmiyorum.
-Web site vs.
-Getir götür yapabilirim.
-Hiperaktif biriyim.
-Çok sosyalleşirim.

Demek istediğim elektrik bölümünde benim özelliklerime göre meslek var mı?
Hocam suan hala elektrik okuyormusunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı