Meslek Lisesinden Anadolu Lisesine Geçiş

XANHY

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzik Prodüktörü
10. sınıfım ve bitmek üzere. 11.sınıfta her ne kadar meslek lisesinde olsam da teknik programdayım ve sayısal göreceğim. Sayısal dersler görmek her ne kadar güzel gibi gözükse de dil okumak isteyen biri için çok acı verecek iki yıl gibi gözüküyor. Ben de o yüzden 11.sınıfta buradan kurtulmak ve dil bölümü olan bir Anadolu'ya gitmek için çabalıyorum. Okulu ayağa kaldırdım artık. Hocalarımdan biri Ağustos ayında nakil deneyelim dedi. Bu başarısız olursa -meslek lisesinde olduğum için- şöyle bir şey düşünüyorum: Herhangi bir Temel liseyle anlaşsam beni 11.sınıf öncesi nakil etse ondan sonra da temel lisede olduğum için o okula nakil yapsam? (Evet yine nakilin başarısız olma ihtimali var ki o zaman sanırım yapacağım tek şey oturup ağlamak olur.) Düşünceleriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı