Meslek lisesinden Anadolu lisesine geçmeli miyim?

Bende aynı. Pazartesi salı ve çarşamba 9 ders işliyorum. Diğer günler 8 ders. Tmm dersler sarıyor da. Anadolu'ya gitsem de sarır. Sınıftan memnun değilim. Şimdi ben Anadolu'ya geçtim diyelim ondan sonra Mayıs veya Haziran ayında taşınacağız. Yine ordan nakil verme şansım varmı yoksa nakil işlemi 1 defalık mi ?

Ulaştırma bölümündenim.
Onun hakkında bir fikrim yok fakat Nakil yaparsın.

İdare ediceksin mecbur en azından taşınacağın çevrede belki düşük puanlı Anaadolu lisesi bulursun araştır istersen.
Evet tasinacagim yerde güzel Anadolu liseleri var. Araştırdım da. Şimdi ben Anadolu'ya geçsem sonra da taşındıktan sonra da nakil versem olurmu yani 2 defa nakil vermiş oluyorum acaba olurmu ?
Birde mesleki teknik lisesinde 11. Sınıfta nakil veriliyor mu ?

Evet tasinacagim yerde güzel Anadolu liseleri var. Araştırdım da. Şimdi ben Anadolu'ya geçsem sonra da taşındıktan sonra da nakil versem olurmu yani 2 defa nakil vermiş oluyorum acaba olurmu ?
Birde mesleki teknik lisesinde 11. Sınıfta nakil veriliyor mu ?
Her sınıfta nakil verebiliyorsun diye biliyorum araştır istersen bende emin değilim olabilir 2 kerede nakil yapabilrisin.

Hocam ben bu işlerden anlamıyorum ayrıca derste KDV İşliyoruz yani bildiğiniz bakkala döndüm yazı felan bu işler bana göre değil hocam.
Daha 10. sınıf felansın sanırım merak etme 10. sınıfta çek senet beyanname gösterirler. 11. Sınıfa geçtiğinde muhasebenin m harfinden başlarsın olurda birgün iktisat alanında ilerlemek istersen bilgin olsun . Lisede gördüğün muhasebe derslerini ne kadar iyi anlarsan koluna o kadar kalın bilezik takmış olacaksın. Üniversitede iktisat alanına girersen o zaman değerini anlayacaksın.

Daha 10. sınıf felansın sanırım merak etme 10. sınıfta çek senet beyanname gösterirler. 11. Sınıfa geçtiğinde muhasebenin m harfinden başlarsın olurda birgün iktisat alanında ilerlemek istersen bilgin olsun . Lisede gördüğün muhasebe derslerini ne kadar iyi anlarsan koluna o kadar kalın bilezik takmış olacaksın. Üniversitede iktisat alanına girersen o zaman değerini anlayacaksın.
Anladım bu işlere girmeyi seçersem yakın zamanda taabi gidişahıta göre bu arada 9.Sınıfım.

Anladım bu işlere girmeyi seçersem yakın zamanda taabi gidişahıta göre bu arada 9.Sınıfım.
Gir gir ben fen değilde neredeyse tüm anadolu liselerini tutturuyordum. Mesleğe girdim bilerek. İktisat hayali vardı hep babamın mesleği olduğu için. Birde derslere özen ver koskoca meslek lisesinde tek sen teşekkür takdir aldığın için bir motive daha arttırıyorsun kendinde

Geri
Yukarı