Mesleki eğitim merkezi iş yeri bulamıyorum

KenanBulutE

Hectopat
Mesleki eğitim merkezi için iş yeri bulmakta zorlanıyorum, internette okuduğuma göre benim gibi iş yeri bulmakta zorluk çekip, sonrada bulamayıp açık öğretime yazılan bir sürü öğrenci varmış. Rehber öğretmenleri, müdürler, müdür yardımcıları vb bana iş yeri bulabiliyor mu? Gidip kendin sorsana demeyin şu an bir rahatsızlığımdan dolayı gidemiyorum, kayıtlar da ağustos'ta başlıyor.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam siz öğretmen miydiniz? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

Umarım yanlış kişiyi etiketlememişimdir.

Son düzenleme:
Eğer iş yeri bulamadıysan okulundan rica edebilirsin, çevresi vardır onların illaki. Bulur onlar.

Teşekkür ederim hocam cevap için, şu an okula gidemediğim için bir türlü bu cevaba ulaşamadım. Bir YouTube videosunda biri aynı şekilde benim gibi iş bulamamıştı, altına biri yorum olarak rehber hocanıza sorun o size bulur yazdı, bunu okuyunca bende merak ettim. Tekrardan teşekkürler.

Teşekkür ederim hocam cevap için, şu an okula gidemediğim için bir türlü bu cevaba ulaşamadım. Bir YouTube videosunda biri aynı şekilde benim gibi iş bulamamıştı, altına biri yorum olarak rehber hocanıza sorun o size bulur yazdı, bunu okuyunca bende merak ettim. Tekrardan teşekkürler.

Hocam herhangi bir iş yeri oluyor mu bizim uzak akrabanın bir dükkanı var ora olur mu mesela.

Geri
Yukarı