Meta App Manager nedir?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Meta App Manager nedir? Ondan bildirim geldi, Facebook yeni sürüm mevcut diye ama Play Store'den baktım güncelleme falan yok.

Screenshot_20230820_212119.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O gömülü bir sistem dosyası olmaması normal. Normal düz Facebook uygulamasına güncelleme gelmiş. Eğer gözükmüyorsa (bazen) bug'da kalıyor düzeliyor kendiliğinden.

O gömülü bir sistem dosyası olmaması normal. Normal düz Facebook uygulamasına güncelleme gelmiş. Eğer gözükmüyorsa (bazen) Bug'da kalıyor düzeliyor kendiliğinden.

Yani bir sıkıntı olmaz değil mi?

O gömülü bir sistem dosyası olmaması normal. Normal düz Facebook uygulamasına güncelleme gelmiş. Eğer gözükmüyorsa (bazen) Bug'da kalıyor düzeliyor kendiliğinden.

Sahte Google bildirimleri gibi falan değil di mi?

Yani bir sıkıntı olmaz değil mi?

Sahte Google bildirimleri gibi falan değil di mi?
Buyrun hocam S23 kullanıyorum bende de var ve Facebook kullanmadığım için Devre dışı bıraktım ben. Facebook kullanıcısı değilseniz devre dışı bırakın boş yere şarj harcıyor başka zararı da yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230820_213552_Settings.jpg
    Screenshot_20230820_213552_Settings.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 359
Kendisi gömülü bir sistem uygulaması ve silinmiyor. Yaradığı iş ise Facebook Instagram Messenger gibi meta uygulamalarının güncelleme gibi işlerinde görev almak. Devre dışı bırakmanın bir anlamı yok 12MB RAM gibi bir değer tüketiyor bırak kalsın.

Zuckerberg'in insanların cihazlarında yaptığı aktiviteleri derinlemesine izlemek için çıkardığı "casus" yazılım. Ama bu casus yazılımı diğerlerinden ayıran bir fark var. Bu casus yazılım legal.

Yeni konular

Geri
Yukarı