Metal Gear Solid 5 son seviye paraşüt nasıl alınır?

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda traıtors caravan adında bir kargo arabası kaçırma görevi var. Arabayı zar zor hayaletlerden kaçırdım ama arabayı taşıyacak seviye paraşütüm yok. Oyun da resimdeki paraşütü istiyor ama bu paraşütü alamıyorum. Bunu nasıl alabilirim?

IMG_20230608_001730.jpg

Çok sağ olun ya çok yardımcı oldunuz Technopat ailesi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar oyunda traıtors caravan adında bir kargo arabası kaçırma görevi var. Arabayı zar zor hayaletlerden kaçırdım ama arabayı taşıyacak seviye paraşütüm yok. Oyun da resimdeki paraşütü istiyor ama bu paraşütü alamıyorum. Bunu nasıl alabilirim?

Eki Görüntüle 1811551

Hocam R&D Team seviye kısmına girip yüksek seviyeli asker atamanız lazım yeterli adamınız yoksa düşman bölgeye gidip yüksek seviyeli askerleri balon kullanarak kendi ordunuza katabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki bilgisi olan yok neden bir sinirle böyle bir şey dedin gerek var mıydı?

Demek ki bilgisi olan yok neden bir sinirle böyle bir şey dedin gerek var mıydı?

Kimseye hakaret etmedim sadece en saçma konulara bile yüzlerce mesaj gelirken buna bir şey yazılmamış olmasına sitem ettim ve ettim gibi de mesaj geldi bu oyunu seviyorum ve bitirmek istedim için acele bir cevap istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı