Metal Gear Solid V alınır mı?

PeluşPenguen

Hectopat
Yer
Артём
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi(1.Sınıf)
Herkese merhaba, nisan ayında bir yayıncı mgs1 psycho mantis boss fight yaparken gördüm. Karakter hoşuma gitti ve araştırınca metal Gear Solid serisini gördüm. Oyun ilgimi çekti ama ben ilk 4 oyunu oynayamadım(bilgisayarda yok sanırım).yaz indiriminde 5. oyunu almak istiyorum ama hikayesini bilmediğimden çekiniyorum. Seriye sadece 5. oyunla başlasam bayağı bir kaybım olur mu(hikayede ki diyalogları anlayabilir miyim)? Bir de oyun parasını hak eder mi? Şimdiden yazdıklarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizlilik tabanlı askeri operasyon oyunları içerisinde kesinlikle bir numara bana göre, her ne kadar oyun doğru düzgün bir sona sahip olmasa da. İndirimlerde Definitive Edition 25TL'ye kadar düşüyor alınmaya değer.

Kesinlikle almalısın oyunda yapacak çok şey var şimdiden iyi oyunlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MGS V'te ne olduğunu anlayabilmen için Ground Zeroes'u da oynaman gerek. MGS V uzun soluklu tek oyunculu hikaye ve kaliteli gizlilik arayan oyuncular için biçilmiş kaftan. Ancak oyunlarda gizlilik sevmeyenler için katlanılacak bir oyun değil.

Geri
Yukarı