Metal Gear Solid V The Phantom Pain'in konusu ne?

kasva06

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi, Metal Gear Solid V The Phantom Pain'in konusu ne?

Zombi - ileri teknoloji vb. var mı? Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

İleri teknoloji, zombi çakması yaratıklar ve süper insanlar var. Konusu da hastanede bize kimin ve neden saldırdığını bulmak. Hikaye anlatımı konusunda vasat olsa da oynanışı efsane bir oyundur, tavsiye ederim.

Çok mu fazla onlar yoksa genel olarak insanlarla ama nadiren zombilerle mi savaşıyoruz ? Cevap için teşekkürler

Çok mu fazla onlar yoksa genel olarak insanlarla ama nadiren zombilerle mi savaşıyoruz ? Cevap için teşekkürler

Oyunun hikayesini bitiren birisi olarak oynamanızı tavsiye ederim. Evet anlatım çok güzel değil ama grafikler ve mekanikler beni tatmin etti. Üsse gittiğinizde herkesin selam durması bile bir hoş gelmişti bana. Ayrıca zombiler öyle çok fazla karşınıza çıkmıyor genelde insanlar var. Zombi dediğimize de bakmayın insan üstü güçlere sahip tekno yaratıklar gibi daha çok.

Genel olarak insanlara karşı savaşıyoruz. İnsanlar zombilerden daha zorluyor diyebilirim. Zombiler çok nadir geliyor, geldiği zamanda süper-robotik insanlarla birlikte geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı