Metallica : Through the Never Türkiye'de Vizyona Girecek mi ?

Yanlış görmediysem henüz Amerika dışında hiçbir ülke için vizyona giriş tarihi verilmemiş. İlerleyen haftalarda ülkemizde vizyona girip girmeyeceği daha net belli olur. Çıkış tarihi de 27 Eylül bu arada :)

İzlemek istediğim bir film. Konusunu hiç anlıyamadım ama.

Bu biraz aydınlatabilir sizi. Beyazperde.com'dan alıntı:
Grubun bir turne gezisi sırasında ekipte görev alma şansı yakalayan genç bir adam, konser sırasında sürdüreceği bir göreve atanır ve bu macera hayatını değiştirir. Metallica grup üyelerini ve Dane DeHaan'ı başrollerde izlediğimiz filmin yönetmenliğini Nimród Antal üstleniyor.

Film vizyona girdi mi acaba Türkiye' de ? Girdi ben çoktan kaçırdım mı yoksa daha girmedi mi ? Filmin resmi sitesinde Turkey - TBD ( to be determined) yazıyor. Tarih daha belirlenmemiş yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Film vizyona girdi mi acaba Türkiye' de ? Girdi ben çoktan kaçırdım mı yoksa daha girmedi mi ? Filmin resmi sitesinde Turkey - TBD ( to be determined) yazıyor. Tarih daha belirlenmemiş yani.
Henüz Türkiye'de vizyona girmedi maalesef. Mybilet.com'daki "Çok Yakında" listesinde de yok. Daha birkaç haftamız var. :)

Bu arada film hala Türkiye' ye gelmedi. 'Hala' bekliyoruz. Yok ben umudumu kestim. Şu ana kadar gelmediyse daha gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı