Metaverse hakkında düşünceleriniz nedir?

En azından mevcut haline pek olumlu bakmıyorum. Daha çok yol geçmeli. Günümüzde tek karşılığı adamakıllı bir icraatı olmayan şişirilmiş bir balon. Metaverse denen şey şimdiki hali olamaz. RPG MMO oyunlarından ne farkı var? Sanal gerçeklik gözlüğüyle vs. oynaman mı? Bırak bu işleri, geç. Bana gerçek dünyada yapamadığım bir şeyi sağlamalı. Yoksa gerçek dünya varken neden sanal bir dünyayı tercih edelim? Microsoft Teams'den örnek vereceksem iş toplantılarını Metaverse ortamına çektiler. Harika bir gelişme, normal kamera karşısında konuşmaktan iyidir, fakat bu kadar pohpohlanmayı hak etmiyor.

Bence balon işler bunlar VR gibi işler gereksiz ki bana kalırsa modern dolandırıcılıktan başka bir proje değil etiketleri arttırmak için uydurulan akım bakınız Gaming etiketi gibi.

"Ğocam böyle gavur icadına ganmayın gavurun işi bunlar internet deccalin oģludur"
Dalga geçmek yerine düşüncelerini bile yazamıyan bir acizsin herneyse.
Eminim daha kriptoya 1 tl ni bile yatırmamışsındır yakın bir tarihte kriptoya güven olmayacağını bitcoin ile açıkça gördük metaverse ise merkeziyetsiz bir sistemi şirketleştirmeye çalışan grubun ismidir veya zuck in yeni oyuncağında diyebiliriz ve ayrıca bu konuya yorum yapan çoğu insanın yanıldığı nokta benim web 3 ü sorduğumu sanması arkadaşlar web 3 ile metaverse çok farklı şeyler web 3 bir devir bir kategori iken metaverse bir ürün üstelik Facebook'un ürünü ve ben bu ürünü vr destekli gta sa olarak görüyorum hatta gta sa nın grafikleri binbasar ve son olarak lütfen bu tür tartışma konularını ciddiye alalım lütfen iyi geceler dilerim.

Dalga geçmek yerine düşüncelerini bile yazamıyan bir acizsin her neyse.
Eminim daha kriptoya 1 TLni bile yatırmamışsındır yakın bir tarihte kriptoya güven olmayacağını Bitcoin ile açıkça gördük metaverse ise merkeziyetsiz bir sistemi şirketleştirmeye çalışan grubun is midir veya zuck in yeni oyuncağında diyebiliriz ve ayrıca bu konuya yorum yapan çoğu insanın yanıldığı nokta benim web 3'ü sorduğumu sanması arkadaşlar web 3 ile metaverse çok farklı şeyler web 3 bir devir bir kategori iken metaverse bir ürün üstelik Facebook'un ürünü ve ben bu ürünü VR destekli GTA SA olarak görüyorum hatta GTA SA'nın grafikleri binbasar ve son olarak lütfen bu tür tartışma konularını ciddiye alalım lütfen iyi geceler dilerim.

Ben bu düşünceleri saçma bulduğum için dalga geçtim. Neden dalga geçtiğimi düşünmek yerine burada aciz ayağı yapıyorsun. Daha söze gerek yok zaten.

Geri
Yukarı