Metin 2 Tarzı Yüksek Grafikli Popüler Eğlenceli Online Oyun Önerisi

Anıl_Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi beni saracak, metin 2 tarzı, kaliteli grafikleri olan yeni bir oyun arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metin 2'nin neresine bakıp yüksek grafik gördünüz anlayamadım açıkçası 2015 yılı için değil oyun ilk çıktığında bile grafikler zamanının gerisindeydi. Archage'i tavsiye edebilirim gayet keyifli bir MMO-RPG onun dışında benim ve birkaç arkadaşımın beklediği Black Desert yakın bir zamanda gelir diye düşünüyorum. Black Desert en iyi grafiklere sahip bir kaç MMO'dan biri olacak.

Metin 2'nin neresine bakıp yüksek grafik gördünüz anlayamadım açıkçası 2015 yılı için değil oyun ilk çıktığında bile grafikler zamanının gerisindeydi. Archage'i tavsiye edebilirim gayet keyifli bir MMO-RPG onun dışında benim ve birkaç arkadaşımın beklediği Black Desert yakın bir zamanda gelir diye düşünüyorum. Black Desert en iyi grafiklere sahip bir kaç MMO'dan biri olacak.
Metin 2 tarzı diyerek oyunun tipini belirttim. Yüksek grafik diyerek de oyunun görüntü kalitesinden bahsettim. Niye bu iki cümleyi birleştirdiniz anlamadım. Dediğiniz oyuna bakacağım sağolun.

Black desert adlı oyuna hayran kaldım biraz daha bilgi verebilir misiniz acaba? Ücretli mi? Ne zaman çıkacak? Çıkaran firma sağlam mı? İtem mantığı vardır herhalde. Oyun beni çok heycanlandırdı doğrusu. Ayrıca oyunun yeni çıkacağına eminmisiniz? Youtube'de onlarca video var 80 level - 90 level falan.

Oyunun çıkacağına eminim ama tarih olarak bir şey demem mümkün değil oyunun Türkiye için geleceğini ve Türkçe dil desteği olacağını sanmam ama Avrupa için gelince buradan oynamamız için bir sebep yok yani ortalama veya ortalamadan daha yukarı bir İngilizce gerekecektir. Bildiğim kadarıyla oyun F2P ( free to play) yani ücretsiz olacak. Oyun şuan Çin'de ve Rusya'da kapalı betada diye hatırlıyorum açık betaya geçmiş olabilir. Oyunu yapan firma için de bir şey söyleyemem ama üretici firma hiç bir zaman güvenlik hissiyatı uyandırmamalı insanlarda sonuç projeden projeye değişir. Daha fazla bilgi istiyorsanız oyunun şimdiden Türkçe forumları kurulmuştur diye düşünüyorum oradan bakabilirsiniz. Son olarak 2016 Mart-Mayıs aylarında oyun Avrupa için açık betaya çıkar diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı