Metin 2'nin Yerini Tutan Oyun Tavsiyesi

meola147

Kilopat
Tonlarca PVP server denedim. Eski tarz 2008 files ile açılanlardan. YenidenMt2 bilen bilir o aşırı iyiydi Online'si de yüksek ve gerçekten eski Metin 2 tarzındaydı. Sonraki "eski MT2" serverler çok sıkıcıydı. Kısacası MT2 yerine ne oynayabilirim? MT2 deli gibi oynamak istiyorum ama TR serverlerinin hali belli. Sizce TR'ye her saçmalığa rağmen başlasam mı?

Zaman zaman aklıma gelir. Kemik oyuncusu 300 500 olan eski tip bir pvp açıp hiçbir şekilde EP vs. satmadan sadece guncellemeler ile pvp keyfi yaşamak. Keşke böyle bir şey yapsak.

Silkroad Online önerebilirim paran varsa orjinalde oynarsın yoksa Pvp serverler de.
Silkroad bir arkadaşım oynuyordu ama nerde kasılır? Felan gram bilgim yok oyunda.
Zaman zaman aklıma gelir. Kemik oyuncusu 300 500 olan eski tip bir pvp açıp hiçbir şekilde EP vs. satmadan sadece guncellemeler ile pvp keyfi yaşamak. Keşke böyle bir şey yapsak.
Ahh ah sağlam bir tane açılsa eski tip 2005-2006 grafikli... Online de yüksek olsa... 2 yıl açık olsa yeter hatta artar. +6000 online...

Son düzenleme:
Benim geçen gün aklıma geldi, Metin 2 benzeri bir oyun var mı diye 1998 yılından günümüze LEVEL'ın dergilerini karıştırdım fakat pek bulamadım. RPG ve MMO türü karışımı bir şey lazım fakat günümüz DİABLO 3, LOL pek bize uymuyor.

Benim en sevdiğim Metin 2'de yan görevleri yapmaktı ''Acılı ayı eti yahnisini'' ilk kez bu oyunda duymuştum. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı