Metin2 144 Hz olmuyor

Config ayarlarından seçiyorsun ama 75 üstü yazdığını görmedim henüz. Bazı pvp serverler fps limiti yok diyerek kendi reklamlarını yapıyor. Her sv'de 60 üstü göremezsin muhtemelen

Config ayarlarından seçiyorsun ama 75 üstü yazdığını görmedim henüz. Bazı PvP serverler FPS limiti yok diyerek kendi reklamlarını yapıyor. Her Sv'de 60 üstü göremezsin muhtemelen.

Hocam 2 k ile 1920 arasında hangisini kullanmamı önerirsiniz ekranım LG 800 b ve ekran ayarları da en akıcı şekilde nasıl olmalıdır bu şekil iyimidir

Dosya Ekleri

• IMG_20220406_031531.jpg
    IMG_20220406_031531.jpg
    281,2 KB · Görüntüleme: 150
Son düzenleme:
Hocam 2 k ile 1920 arasında hangisini kullanmamı önerirsiniz ekranım LG 800 b ve ekran ayarları da en akıcı şekilde nasıl olmalıdır bu şekil iyimidir
Configde kullanıma göre değişir çözünürlük ayarı. Mesela 2k olunca envanter ekranda küçük kalıyor. 1920x1080 en ideali. Ben birden fazla hesap kullandığım için 800x600 oynuyorum. Monitör ayarları ise öyle. Ekstra olarak ben motion blur açık kullanıyorum. Zamanında kitapçıktan bakıp yapmıştım ayarları kafama göre.

Config'de kullanıma göre değişir çözünürlük ayarı. Mesela 2K olunca envanter ekranda küçük kalıyor. 1920x1080 en ideali. Ben birden fazla hesap kullandığım için 800x600 oynuyorum. Monitör ayarları ise öyle. Ekstra olarak ben Motion blur açık kullanıyorum. Zamanında kitapçıktan bakıp yapmıştım ayarları kafama göre.

Hocam mevzu görünüş değil tepkime süresinde vesaire bir farklılık ölümü yoksa aynimi.
Hocam mevzu görünüş değil tepkime süresinde vesaire bir farklılık ölümü yoksa aynimi ve Motion blur ne işe yarıyor

Hocam mevzu görünüş değil tepkime süresinde vesaire bir farklılık ölümü yoksa aynimi.
Yok olmaz istediğin gibi kullanabilirsin. Motion blur da metin2 ile alakası yok başka oyunlar için açmıştım da. Mesela yarış oyunlarında araç ile hızlı giderken etraftaki nesneler bulanık gözüküyorya hızdan dolayı. O motion blur. 144hz'de kullanmama pek gerek kalmayabilir. Daha düşük hz'lerde görüntüyü işleyemedigi için kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı