Metin2 PvP server clientleri güvenilir mi?

atitalha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Metin2 PvP server oynamak istiyorum fakat Client'lerine çok güvenmiyorum zaten VirusTotal'de de tarattım ve 5 6 program virüs olarak algılıyor fakat bilgisayarımda olan Kaspersky programında hiçbir şey bulmuyor. Sizce güvenilir mi, hangi programa güveneyim? VirusTotal mi yoksa Kaspersky mi?

Benim güvendiğim 3 tane program var, Kaspersky, BitDefender, Malwarebytes. Bu üçünden birisi uyarı vermişse doğruluğuna güvenirim kanımca.

Merhaba arkadaşlar, Metin2 PvP server oynamak istiyorum fakat Client'lerine çok güvenmiyorum zaten VirusTotal'de de tarattım ve 5 6 program virüs olarak algılıyor fakat bilgisayarımda olan Kaspersky programında hiçbir şey bulmuyor. Sizce güvenilir mi, hangi programa güveneyim? VirusTotal mi yoksa kasper.

Her cuma en az 2 3 server indiriyorum 10 yıldan beri bir kere bile virüs muhabbeti yaşamadım.

Bu işin içinde olmuş senelerce server açmış yönetmiş birisi olarak şunları söyleyebilirim. metin2 client dosyaları python ağırlıklı çalışıyor. ve python ile malum bilirsiniz ki istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. keylogger vb çok atıldığını gördüm. dikkatli olmakta fayda var. ama günümüzün trend uygulamaları mining falandır. ekran kartını aşırı kullanan metin2 serverlerden uzak durmakta fayda var. ek olarak virüs programlarının uyarılarını yabana atmamak gerektiğini düşünüyorum.

Harbi2.

Bu işin içinde olmuş senelerce server açmış yönetmiş birisi olarak şunları söyleyebilirim. Metin2 Client dosyaları Python ağırlıklı çalışıyor. Ve Python ile malum bilirsiniz ki istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Keylogger vb çok atıldığını gördüm. Dikkatli olmakta fayda var. Ama günümüzün trend uygulamaları mining falandır. Ekran kartını aşırı kullanan Metin2 serverlerden uzak durmakta fayda var. Ek olarak virüs programlarının uyarılarını yabana atmamak gerektiğini düşünüyorum.

Peki tamamdır sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı