Metin2 ve AC Odyssey benzeri oyun önerisi

İzometrik sevseydim. Diablo oynardım. Torclight oynardım.
Hocam Skyrim oynayın. Tam sizin oyununuz. İstediğiniz kadar görev ve karakter geliştirme var. Metin 2 gibi istediğiniz sınıf oynayabilirsiniz. Souls oyunlarına da bakabilirsiniz.

Shadow of mordor aldım. Onu deneyeceğim sağ olun. Skyrim eskidi artık. Dark Souls da kanser olmaya niyetim yok sağ olun

Shadow of mordor aldım. Onu deneyeceğim sağ olun. Skyrim eskidi artık. Dark Souls da kanser olmaya niyetim yok sağ olun
O oyun "bence" çok sıkıcı. Yüzüklerin Efendisi sevmiyorsan önermem. Skyrim ne kadar eskise de her zaman oynanabilecek bir oyun "benim" için.

O oyun "bence" çok sıkıcı. Yüzüklerin Efendisi sevmiyorsan önermem. Skyrim ne kadar eskise de her zaman oynanabilecek bir oyun "benim" için.

Oynadım o oyunu zaten daglara tırmanmak zulüm. HUD sistemi rezalet nereye gidecegimi bulamıyordum.

Nexus moddan ne modlar kurmuştum. Modsuz oynanmaz o oyun zaten bir ara grafik modu yükleyip oynayacağım sağ olun.

Onu da oynadım. Çok güzel oyun vallahi ama bulmacalar biraz fazla ve bosslar daha fazla olmasını beklerdim.

Metin2'de RPG ögesi yok mu MMORPG diye geçiyor. Ve MT2 görev var. Ama zorunlu degil.
Bende şuan oynuyorum beğendim baya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…