Çözüldü Metro 2033 Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qRosS

Decapat
Steam'dan Metro 2033 adlı oyunu satın aldım. Oyun açılmıyor. Steam'dan başlatınca eşitleniyor dedikten hemen sonra tepki vermiyor oyun açılmıyor. Oyun konumuna gidip oradan çalıştırınca hiç hata almıyorum, oyun açılmıyor ve görev yöneticisinden görünmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Procces Monitor Raporu:
Logfile.zip

Oyunun dosyalarını doğrulayın, eksik bir indirme vs yapmıştır. Eğer açarken "ilk defa çalıştırılmak için hazırlanıyor" yazısı görmediyseniz bazı kurulumları yapmamış demektir.

Birkaç kere oyun dosyalarını doğruladım, eksik indirme yapmış ihtimali olabileceğini hiç sanmıyorum, gerekli Microsoft programları da yüklü. Ama oyunu bir kere silip yüklemenin zararı olamaz bence, silip tekrar yükledikten sonra tekrar deniyeceğim.

Birkaç kere oyun dosyalarını doğruladım, eksik indirme yapmış ihtimali olabileceğini hiç sanmıyorum, gerekli Microsoft programları da yüklü. Ama oyunu bir kere silip yüklemenin zararı olamaz bence, silip tekrar yükledikten sonra tekrar deniyeceğim.
C++ ve diğer DirectX programlarının tamamını yükleyin. Gerekli sürücü güncelleştirmelerini de yapmayı unutmayın.

Raporunuza baktım. Ekran kartınız oyunu desteklemiyor olabilir ya da sürücünüz güncel olmadığından sorun yaşıyorsunuz. Sürücüsü 2016'dan kalma. Ekran kartınız nedir?

1540884757282.png

Bilgisayara format atacağım. Gereğinden fazla sorun çıkarmaya başladı, mavi ekran ve Windows Update çalışmaması gibi benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Format attıktan sonra tekrar çalışmazsa eğer tekrar yazarım. İyi forumlar.
Format sorunumu çözdü. İlginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı