Metro 2033 Redux "Previous Launch Was Unsuccessful" Hatası

197823

Kilopat
Arkadaşlar, oyuna girerken böyle bir uyarı alıyorum. Evet veya hayır dediğimde oyun açılıyor, bir sıkıntı yok fakat bölüm aralarında sürekli oyundan atıyor. Eski kayıttan devam etmek zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü yok mu? Oyunu Steam üzerinden oynuyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 27
Hatada zaten bir önceki sefer oyun hata verdi güvenli mod ile başlayalım mı diyor.
Kabul edersen grafik ayarların sıfırlanır büyük ihtimal.
Not: 3 oyununda da save sistemi bozuk oyununu kapadıktan sonra belgelerden save dosyanı el ile kopyala 10 kere savelerim silindi

Hatada zaten bir önceki sefer oyun hata verdi güvenli mod ile başlayalım mı diyor.
Kabul edersen grafik ayarların sıfırlanır büyük ihtimal.
Not: 3 oyununda da save sistemi bozuk oyununu kapadıktan sonra belgelerden save dosyanı el ile kopyala 10 kere savelerim silindi
Bilgisayarı ilk açtığım zaman da aynı uyarı geliyor, oyun otomatik kayıt alıyor kendim istediğim yerde de alamıyorum, kayıt dosyalarımı yedeklesem bile en son otomatik kayıt aldığı yerden başlamak zorunda kalacağım yine değil mi ? Hataya evet veya hayır hangi seçeneği seçersem seçeyim, her görevin sonunda oyundan atıyor bunu çözemez miyim ?
Sisteminiz yeterli olmayabilir ayarları düşürün. Bazenleri oyunlar çöktüğü zaman öyle diyor veya grafik ayarları fazla gelince.
İ5 9400F - GTX 1660Ti - 16 GB bellek, ben fazla bile geldiğini düşünüyorum ama yine de deneyeceğim.

Bilgisayarı ilk açtığım zaman da aynı uyarı geliyor, oyun otomatik kayıt alıyor kendim istediğim yerde de alamıyorum, kayıt dosyalarımı yedeklesem bile en son otomatik kayıt aldığı yerden başlamak zorunda kalacağım yine değil mi ? Hataya evet veya hayır hangi seçeneği seçersem seçeyim, her görevin sonunda oyundan atıyor bunu çözemez miyim ?

İ5 9400F - GTX 1660Ti - 16 GB bellek, ben fazla bile geldiğini düşünüyorum ama yine de deneyeceğim.
Sistem gayet yeterli hatta aşıyor ama hangi ayarları kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı