Metro 2033 Redux Türkçe Yama kurulamıyor

Makaleler
5
Bu konun benzeri Technopat'ta var, ama o zaman Redux sürümü için Türkçe yama yokmuş. Ben şimdi @CLM Project sağolsun Steam'de linklerini görüp indirebildim. Ama dosya seçemiyorum. Yeni klasör oluşturdum iki sürücüde de, oyunun dosyasını seçmeye çalıştım ama ''kur'' butonuna tıklayamıyorum. Enter dedim o zaman sistem sesi çıkıyor. Ne önerirsiniz?

Denedim ama yine aynı sonucu verdi. Oyunun dosyasına geldiğim zaman ekstra olarak dosya seçemiyorum, altta başka dosya varsa onlar açılıyor. Ama en sonunda tıklanmıyor. Bu arada versiyon 1.00 olarak gözüküyor.

Oyuna bir kere giriş yapıp sonra çıkıp tekrar dene. Bu sefer ''metro.exe'' seçmeyi dene.

Bu program işe yaramadı, bende orijinal siteden indirdim, tuhaf ki daha önce denediğimde hata vermişti. Şu an kurulu bir şekilde sorunsuz oyunu bitirdim :).

@Anakin SkywaIker Ben oyunu oynarken altyazılarda hatalı çeviriler var. Sendede var mıydı böyle hatalar? Varsa düzelttin mi? Yada nasıl düzelttin?

IMG_20190131_162221.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı