Metro: Last light "safe mode" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

XXVII

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3050/i5 11400/8gb ram(8x1)/512gb m2 ssd/Asus TUF gaming F15 laptop standart tasarımı
Meslek
Serbest Oyun geliştiricisi
Oyunu indirdim GOG Galaxy ile ancak oyun önce DLL hatası verdi, sonra da safe mode hatası. İndirilirken bir aksilik olmadı ve dosyaları da tarattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatırlamıyorum, bulmamın bir yolu var mı?

Oyunun çalışması için gerekli olan yazılımlar yukarıda yer alıyor. Hepsini indirin ve tek tek doğru bir şekilde kurun.

*Bu yazılımların bilgisayarınızda olup olmadığını program kaldır kısmından kontrol edebilirsiniz.

Oyunun çalışması için gerekli olan yazılımlar yukarıda yer alıyor. Hepsini indirin ve tek tek doğru bir şekilde kurun.

*Bu yazılımların bilgisayarınızda olup olmadığını program kaldır kısmından kontrol edebilirsiniz.
Hemen deniyorum sağolun.

Zaten olanlar için "onar" seçeneğini seçtim.

Yine olmadı

Son düzenleme:
Hocam elle yüklediğiniz dll'i silip microsoft visual studio yükleyin.
Evet

Sistemimin bir önemi yok çünkü formattan önce dll'ler var iken bu bilgisayarda sorunsuz çalıştı.
Hocam 32 bit'i de deneyin bazen sorun çözülüyor.
Hemen deniyorum sağolun.

Zaten olanlar için "onar" seçeneğini seçtim.

Yine olmadı

Hocam elle yüklediğiniz dll'i silip microsoft visual studio yükleyin.

Hocam 32 bit'i de deneyin bazen sorun çözülüyor.
Hala olmadı.
Çözümü buldum. Sorunu çözmek için oyunun benden istediği ve manuel attığım dll'ler hem SYSrow64'den hem de System23'den sildim. Sonra microsof visual'ın tüm programlarını silip baştan kurdum. Son olarak oyunu çalıştırdım ve safe mode seçeneğine hayır dedim.

Geri
Yukarı