Sürprizbozan Metro: Last Light ve Exodus finalleri

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ramazan Güven

Femtopat
Daha fazla  
Benim anlamadıgın ben oynadığım da artyom da ölüyordu ve anna mezarın başında önce babamı sonra seni kaybettim diyordu ya kısıcak Artyom ölüyordu ama çoğu kişinin videolarında ölmediği gözüküyor 2 sonu mu var bu oyunun kimisi 3 sonu var diyor...

(Ek olarak şöyle bir şey ekleyeceğim ben oynadıgım volga bölümünün sonunda Duke vuruluyor ve mıller bizi Duke'ın ölümüyle şuçluyordu)
10 Kasım 2020 @ 20:29 oyunu tamamen bitirdiğim tarih.

Yani bu oyun da bölüm mü atlıyorum yanlış şeyler mi yapıyorum anlamadım.
(Oyunu ilk bitirdiğim zaman ek işleri gitar-aile fotoğrafı gibi şeylere hiç bakmadım karakteri tam donatmadım özellikleri açmadım çoğu zaman bana saldıran askerler teslim oldugun da "ahhahahaa sen beni öldürmeye kalk arkadaşların ölünce teslim olmak iste yemezler efendi" diyerek kafasına mermiyi basıyordum.)

Anlamadım bir diğer soracağım bir konu da şudur:
2033 Redux serisinde ostankino kulesine çıkarak karaderili yaratıkları patlattığımız doğrudur.
Fakat bir konu daha var meğerse araştırmalarıma göre Last Light'ın da 2 sonu varmış ben yanlış mı oynadım ne yaptım ya :D
Ya da oyunlara ekleme yaptılar da benim mi haberim yok.
Gerçekten şu an 79 GB'lık exodus serisini tekrar oynayacağım ama araştırdım oyunu şöyle bir liste geldi karşıma:

1677111914166.png

Başka yapmam gerek bir şey varsa söyler misiniz?
Duke öldüğünde 1 paket sigara bitirdim aga.
Daha az göster.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı