Metro Saga Bundle Steam'de 57,23 TL

Bi kacini Epic beles vermişti.
Hangileriydi. Yoksa üçünüdemi vermisti?

Metro Redux'ları vermişti yani ilk 2 oyunun yenilenmiş halini. Metro Exodus son çıkan oyunu yani satın al kaçırma. Alman gereken paket bu.

Metro Redux'ları vermişti yani ilk 2 oyunun yenilenmiş halini. Metro Exodus son çıkan oyunu yani satın al kaçırma. Alman gereken paket bu.

Bu paketi alacağına konuda bahsedilen Bundle paketi alması daha iyi. Hem daha az para ödüyor hem de Metro 2033 ve Last Light Steam hesabıma bedavadan eklenmiş oluyor.

Bu paketi alacağına konuda bahsedilen Bundle paketi alması daha iyi. Hem daha az para ödüyor hem de Metro 2033 ve Last Light Steam hesabıma bedavadan eklenmiş oluyor.

Bahsettiğin paketin için "Metro Exodus Enhanced Edition" göremedim. Oyunun görselini RTX'ini inanılmaz etkiliyor MetroExodus alanlara otomatik geliyorsa eğer dediğin paketi alabilir.

1677846383606.png

Bahsettiğin paketin için "Metro Exodus Enhanced Edition" göremedim. Oyunun görselini RTX'ini inanılmaz etkiliyor MetroExodus alanlara otomatik geliyorsa eğer dediğin paketi alabilir.

Eki Görüntüle 1688366
Metro Exodus alınca Metro Exodus Enhanced hediye geliyor. Yani Bundle içinde Enhanced Edition var. Bu paketi alanlara sor diyeceğim fakat ben zaten alan bir kişiyim. Ayrıca Metro Exodus'un normal versiyonunda da RT var ve bu oyun RT'yi iyi kullanmıyor. Yani gereksiz FPS kaybı.

RDR2, Detroit, Beyond two souls, GoW ve bir kaç seri oyunu oynamışlığım var. Daha serinin hiçbir oyununu oynamadım. Şimdi son oyundan başlasam oyun beni yakalayamayacak. Eskilerden başlasam grafikler yakalayamayacak çok arada kaldım. Birkaç saattir almakla almamak arasındayım. Hali hazırda sırada oynanmayı bekleyen bir kaç oyunum olduğu için alsam oynar mıyım bilmiyorum.

Metro Exodus alınca Metro Exodus Enhanced hediye geliyor. Yani Bundle içinde Enhanced Edition var. Bu paketi alanlara sor diyeceğim fakat ben zaten alan bir kişiyim. Ayrıca Metro Exodus'un normal versiyonunda da RT var ve bu oyun RT'yi iyi kullanmıyor. Yani gereksiz FPS kaybı.

Fark yok mu arasında hem de RT'mi fark yok ? İndirimde oyunu tekrar satın almanı ve gözlükle oynamanı tavsiye ederim. RT'yı sadece yansıma cam olduğunu düşüyorsunuz herhâlde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1677846955559.png
1677846976216.png
1677847007792.png
1677847040020.png
1677847082700.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuyla biraz alakasız olacak ama mesela bu oyunun linkine tıkladım ve steam sayfasına gittim. Bu oyunun yayıncısının bütün oyunlarında indirim var dolayısıyla paketleri almak istedim. Yalnız paketler ne açılıyor ne de sepete ekleniyor. Hepsi değil tabi. Örneğin Saints Row Ultimate Franchise Pack ve Pathfinder Imperial Edition. İndirimdeler ama tıklayınca steam anasayfaya atıyor. Açmadan sepete ekle yapınca sepet boş görünüyor ve 0 tl yazıyor. Bunun gibi geçenlerde bir paket daha vardı galiba. Paketler Türkiye'de satılmıyorsa neden görünüyor diye düşünmüştüm. Ayrıca güzel indirimlere girmişler. Bunun bir çözümü veya satın almanın bir yolu var mıdır?
steam ülkelere göre kısıtlıyor ki ucuza kapmasınlar diye ondan dolayı göstermiyolar

Yeni konular

Geri
Yukarı