Metro Serisi Oyun Sıralaması Nasıldır?

Ya oynamayı çok istiyorum fakat kapalı alanlar ve üzerime böğürerek koşan yaratıklar her oyunda beni çok geriyor :( acaba metro serisinin ne kadarlık bir kısmını oluşturuyor bunlar?
Yarı yarıya diyebilirim. 3. oyun daha çok açık alanlarda geçiyor ama daha çok yaratık var. İlk oyunlarda genelde yanında birileri felan oluyor yardım ediyorlar tek başına olmuyorsun 3. oyunun aksine.

Merhaba, bugün steam in Metro Exodus için yaptığı indirimle gold edition sürümünü 86 tl aldım. Sormak istediğim Metro nun eski oyunları da kütüphanemde mevcut fakat hiç oynamadım. Exodus sürümü diğer oyunların devam niteliğinde mi ? Veya bağımsız bir oyun mu ? Ve ayrıca Exodus için internette türkçe yama buldum fakat oyun içeriğinde 4 dlc paketi görünüyor. Yamada ise 2 dlc paketinin çevrildiğinden bahsedilmiş. Tüm dlc paketleri için türkçe yama mevcut mu ? Teşekkürler.

@hDundar Exodus devam oyunudur, önceki oyunları oynamanız daha iyi olur.

DLC olarak 2 paketi mevcut, 4 değil.

@hDundar RT teknolojisini kullanabileceğiniz versiyonu. Hesabınıza normal ve Enhanced olmak üzere iki versiyon iner. RT destekli kartınız yok ise normali indirin, var ise Enhanced versiyonu indirip daha iyi performansla daha iyi grafik kalitesine ulaşmış olursunuz.

Geri
Yukarı