MHRS yedek kontenjan sıra geliyor mu?

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar devlet hastanesinde kbb bölümünde randevu aldım, ancak randevu yedek kontenjan olarak gözüküyor. İnternetten baktım gelmeyen biri olursa seni onun yerine muayene ediyorlarmış. Yani muayene olamama durumu da var galiba. Daha önce yedek randevuya muayene olan var mı? Bir de gittik muayeneye eğer sıra gelmezse muayeneye gitmemiş mi gözükeceğiz. 10 gün sonra başka bir normal randevu var onu da şu an almazsam o da gidecek. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam naptınız acaba?

Yedek kontenjandan iki kez gittim hastaneye normal randevudan bir farkı olmuyor ancak devlet hastanesinde randevu saati aralığında direk çağrıldım, şehir hastanesinde ayrıyeten hasta kayıttan randevuyu onaylatmak gerekiyor dediler ona göre sistemde ismin çıkıyormuş. İsterseniz gittiginizde bölümdeki danışmaya sorun. Ama benim gibi tereddütünüz muayene olmadan geri yollanır mıyım diyeyse o konuda sıkıntı yaşamazsınız. Geçmiş olsun bu arada.

Yedek kontenjandan iki kez gittim hastaneye normal randevudan bir farkı olmuyor ancak devlet hastanesinde randevu saati aralığında direk çağrıldım, şehir hastanesinde ayrıyeten hasta kayıttan randevuyu onaylatmak gerekiyor dediler ona göre sistemde ismin çıkıyormuş. İsterseniz gittiginizde bölümdeki danışmaya sorun. Ama benim gibi tereddütünüz muayene olmadan geri yollanır mıyım diyeyse o konuda sıkıntı yaşamazsınız. Geçmiş olsun bu arada.

50 yıl beklersin kanka, tavsiyem vakıf veya özel hastanelerin normal doktorlarından randevu alman, unutma sağlık beklemeye gelmez dostum, bende talep oluşturdum göz bölümünden, 2 ay boyunca randevu gelmedi, boşuna beklersin kısaca dediğimi yap.

Geri
Yukarı