Mi account lock nasıl açılır?

RockstarFoxy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde bir mi CC 9 Lite var. Gecenlerde durup dururken kapandı bende yeniden flashlamayi denedim ve açıldı fakat kurulumun yarısında mi account lock diye bir hata çıkıyor, buraya kadar her şey tamam çünkü ana telefonum Redmi Note 5 brick olunca düzeltirken aynısı başıma gelmişti, şifremi girdim ve telefonu normal bir şekilde kurdum. Gel gelelim benim sorunuma, bu telefonda bana ait olmayan bir mi hesabı var 62******* ile başlaması lazimken 64****** ile başlıyor mi hesabı kodu. Bunu nasıl düzeltirim? Cihaz bana aitti. Telefonun özellikleri çok güzeldi ve kullanmayı çok istiyordum, şunu eklemek istiyorum bilgisayar telefonu algılıyor ama görmüyor Fastboot'tan flashladım ROM dosyasını. Aklima USB to Type-C'ya da hafıza kartı ile Custom ROM kurmak geldi ama evde buna benzer bir şeyim yok.

Bilgisayarda telefon için gerekli driverler yok yülsek ihtimalle. gerekli driverleri kurar iseniz bu sorun çözülür ve sıfır kurulum yapabilirsiniz. Bootloader kilidi açıkmı?

Bilgisayarda telefon için gerekli sürücüler yok yülsek ihtimalle. Gerekli sürücüleri kurar iseniz bu sorun çözülür ve sıfır kurulum yapabilirsiniz. Bootloader kilidi açık mı?

Galiba tam okumadın ama ben ROM'u flashladım mi account lock her format edilen Mi'de oluyor benim asıl sorunum çıkan hesap benim degil.
17074031548352267801395804257788.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı