Mi Band 4 ekran değişi mi?

Size çok teşekkür ederim son olarak bir sorum var temperli cam diye aratsam direkjt çıkar mı ? (Ayrıca şu konuya ufak bir netlik vermek isterim maalesef benim her cihazımı şu güne kadar sapa sağlam tutabilmiş birisi olarak ilk kez bu tipte bir durumla karşılaştım ve maalesef aşırı derecede duygusal insanım

Tabi temperli cam yada 9H cam diye de yazarlar. Ama sıkmayın bu kadar kendinizi, dünyanın sonu değil ve hayatınızı etkilemeyen bir şey sonuçta. Hoşçakalın.

Tabi temperli cam yada 9H cam diye de yazarlar. Ama sıkmayın bu kadar kendinizi, dünyanın sonu değil ve hayatınızı etkilemeyen bir şey sonuçta. Hoşçakalın.
Teşekkürler herşey için geceniz iyi olsun <3 not: ilk önce xiaomi garantisine bir sorayım ekran değişimi hakkında bilgi alayım bana uyarsa yaptırayım uymazsa sizin dediğiniz gibi temperli cam alacam

Bu olsa gerek tekrardan teşekkür ederim

Teşekkürler her şey için geceniz iyi olsun <3 not: İlk önce Xiaomi garantisine bir sorayım ekran değişimi hakkında bilgi alayım bana uyarsa yaptırayım uymazsa sizin dediğiniz gibi temperli cam alacağım.

Bilgi aldınız mı acaba? Ben de benzer bir çizilme yaşadım da çözüm için araştırıyordum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…