Mi Band 4 Şarjı Sorunu

Metehan456

Hectopat
Daha fazla  
Mi Band 4 ünü alalı 1.5 gün oldu ve şarjı 100'den 85'e düştü. Sadece nabız algılama açık o da 30 dk da bir yaptım. Çok fazla Bluetooth'a bağlanıyorum ve parlaklıkta orta ayarlarda. Sizce bı götürüp mağazasına danışmanlı mıyım? Çünkü nette herkes en az 15 gün yazıyor ama böyle giderse 1 hafta civarında dayanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi Band 4 ünü alalı 1.5 gün oldu ve şarjı 100'den 85'e düştü. Sadece nabız algılama açık o da 30 dk da bir yaptım. Çok fazla Bluetooth'a bağlanıyorum ve parlaklıkta orta ayarlarda. Sizce bı götürüp mağazasına danışmanlı mıyım? Çünkü nette herkes en az 15 gün yazıyor ama böyle giderse 1 hafta civarında dayanacak.
En başta nabız algılamayı en büyük dakikaya çekmeyi parlaklığı en düşüğe almayı ve bileği kaldırınca ekranı açmayı kapatın öyle deneyin. ''15 Gün pil ömrü'' benim bildiğim en basit kullanımda oluyor. Eğer bunları yaptıktan sonrada sıkıntı devam ediyorsa bir garantiye yollamanızı öneririm.

Nabız zaten neredeyse en çok bitiren. Ayrıca çok da iyi ölçmeyecek kolunda sürekli oynarken. Tam yerinde dursa bile doğru ölçmediğini söyleyen çok kişi var. Günde en az kırk defa nabzını ölçürüyorsun alete, tabii çabuk biter. Ben en son 7 Şubat'ta şarj ettim %95 kadar, 23 Şubat oldu, şarjı şu an %58. Kullandığın özelliklerle alakalı ve zaten özellikleri açarken de neredeyse hepsi için uyarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 gün değil 22 gün gidiyor şarjı.
nabız kapalı , whatsapp eposta arama sms bildirimleri açık %95 den 1 haftalık kullanımda %75 e felan düştü bluetooth sürekli açık senkronize.

ekranın uyanma ayarını uyuduğunuz saatlerde kapatın el hareketi ile açma ayarından bahsediyorum her gün 11 de uyuyup sabah 6 da kalkıyorsanız mesela o saatler içinde kol hareketi ile uyanmasın saat diğer türlü siz uyurken harekt ettiğinizdede ekran boşu boşuna uyanır.

Şarj konusu çok iyi zaten mi band 4 ün olayı o gidip apple watch alsan her gün şarja takmak zorundasın çok büyük işkence.

Kutu üzerine bakarsanız oradada 20+ gün şarj ömrü yazar.

Nabız zaten neredeyse en çok bitiren. Ayrıca çok da iyi ölçmeyecek kolunda sürekli oynarken. Tam yerinde dursa bile doğru ölçmediğini söyleyen çok kişi var. Günde en az kırk defa nabzını ölçürüyorsun alete, tabii çabuk biter. Ben en son 7 Şubat'ta şarj ettim %95 kadar, 23 Şubat oldu, şarjı şu an %58. Kullandığın özelliklerle alakalı ve zaten özellikleri açarken de neredeyse hepsi için uyarıyor.
Rica etsem kullandığınız ayarların ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Bide öyle deneyip test etmek istiyorum.

Cihaz sürekli telefonuma Bluetooth ile bağlı, bir de ekran kilidi kulanıyorum; şifre değil, üste kaydırıp açılabilen. Sadece Whatsapp ve SMS bildirimleri geliyor. Parlaklık ikinci seviyede. Gelen aramalar bildiriliyor. Her gün alarmıyla uyanıyorum. İki haftadan uzun süre geçti, şu an %57 şarjı. Diğer ayarların hepsi kapalı.

Bende Whatsapp ve Instagram bildirimleri açık, nabız yarım saatte bir ve gelen mesajlarda sadece 1 kere titremeye ayarladım onun dışında diğer şeyler kapalı durumda ve yaklaşık 2 hafta gidiyor şarjı.

Normal gibi çok fazla bildirim alıyorsanız aşırı şarj gidiyor. Bende nabız 1 dakika ya ayarlı. Bildirim yok denecek kadar az. 4 günde şarj %69 a indi.

Ben en son 8 gün önce şarj ettim. Şarjım şuan %60 bende 24 saat telefonum ile bağlı,nabız ölçme kapalı, parlaklık full, bildirimler açık ,ayarların çoğu açık nabız ölçmeden dolayı olabilir.
Ben en son 8 gün önce şarj ettim. Şarjım şuan %60 bende 24 saat telefonum ile bağlı,nabız ölçme kapalı, parlaklık full, bildirimler açık ,ayarların çoğu açık nabız ölçmeden dolayı olabilir.
Ama yinede bir süre deneyin. Sorun çıkarsa servise gidin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı