Mi Band 4 Ürünü İade Ederken Sorun Yaşar Mıyım?

Revivmeooi

Hectopat
Merhaba bugün bittibitiyor adlı mağazadan Mi Band 4 aldım ve sonra sorulan soruları inceledim.

Satıcı ürünün içinden garanti belgesi çıkmadığını bunun normal olduğunu faturanın garanti belgesi olarak geçtiğini söylüyor fakat inceleme videosunda kutunun içinden garanti belgesi çıkıyor.

Satıcı ürünün İngilizce olduğunu Türkçe dil desteği olmadığını söylüyor.

Son olarak satıcı müzik değiştirme özelliği olmadığını söylüyor.

Ben hemen kolay iade talebi oluşturdum fakat ürün kargoya verilmiş bu nedenle gelmesini bekleyeceğim kutuyu açmadan iade edeceğim kutuyu alırken ve kargoya giderken video kaydı yapacağım bana iade konusunda bir sıkıntı yaşatır mı?

Bu tür ürünleri alırken çok dikkat etmenizi öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte sanırım. Mi Band 4 kullanıyorum. Hem Türkçe güncellemesi aldı hem de müzik değiştiriyor.
1597774567370.png

1597774596041.png

Müzik desteği acaba hoparlör var mı anlamında olabilir mi ya? Satış linkini atar mısınız? Fatura konusunda haklı olabilirler artık garanti belgesi dolduran kalmadı.
Hocam tek problemler bunlar olsa umursamam bile ama şöyle bir şey var ürünün kutu açılımında garanti belgesi gözüküyor. Ayrıca içinden şarj aleti çıkmayan iki kişi var. Şarjının bir gün dayanmadığını söyleyen iki kişi var ve suya değince bozulduğunu söyleyen bir kişi daha var hepsi ürünü satın alan insanlar. Bahsettiğim yorumlar satıcıya soru sor bölümünde.

Link : Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik ( Xiaomi Türkiye Garantili ) | Trendyol
Satıcı : Bittibitiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı