Mi Band 5 hızlı şarj adaptörü ile şarj edilmesi sıkıntı çıkarır mı?

Fit 2 alınır. Şu an kolumdaki saat o 2-3 hafta gidiyor. Bildirimler falanda açık öneririm yani. Sorunuz varsa alabilirim.
Özellik olarak aşağı yukarı Mi Band 4 ile aynı olduğu için bir sorum yok açıkçası. Hatta Mi Band'i bi bağlayabilsem almam da işte bağlanmıyor namussuz.

Özellik olarak aşağı yukarı Mi Band 4 ile aynı olduğu için bir sorum yok açıkçası. Hatta Mi Band'i bir bağlayabilsem almam da işte bağlanmıyor namussuz.

Neden bağlanmıyor acaba?

Bende Mi Band 5 var, hızlı şekilde eşleşiyor. Mi Fit uygulamasını Store'dan değil de 3. parti bir şekilde indirmeyi deneyin.

Pek tercih etmeyi düşünmüyorum ama farkı nedir hocam?
Uygulamanın daha az sıkıntısı oluyor ve Mi Band 5'e ekleyebileceğiniz arayüzleri arttırıyor, mesela GTA Vice City teması gibi.

Ek olarak; Mi Band 5'i nereden aldınız?

Telefonlar aynı marka diye sana sordum konun biraz karıştı. Kusura bakma.

Yok hocam, sıkıntı değil benim için. Direkt olarak sizin mesajınızı alıntılamadığı veya sizi etiketlemediği için konuya cevap olarak yazdı sandım.
Ek olarak; Mi Band 5'i nereden aldınız?

Trendyol üzerinden Teknosa.

Çok alakalı değil fakat Teknosa genel de çakallık yapıyor. | Xiaomi Türkiye mağazasından alsanız bence daha iyi olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…