Mi Band 6 alınır mı?

UmutCCAN

Decapat
Merhaba Hepsiburada üzerin de farklı satıcı.
Mi Band 6 412TL geliyor bana alınır mı? Sizce bu fiyata yoksa beklemeli miyim?
Veya efsane kasıma kadar beklemeli miyim fiyatı daha da düşer mi?

Veyahut efsane kasıma kadar bekleyip Mi Band 7 mi almalıyım fiyatı 600 gibi olur ise.

Merhaba Hepsiburada üzerin de farklı satıcı.
Mi Band 6 412TL geliyor bana alınır mı? Sizce bu fiyata yoksa beklemeli miyim?
Veya efsane kasıma kadar beklemeli miyim fiyatı daha da düşer mi?

Veyahut efsane kasıma kadar bekleyip Mi Band 7 mi almalıyım fiyatı 600 gibi olur ise.
Mi Band 7 600 gibi olursa beklemek bence daha mantıklı.

Mi Band 6'yı Kasım 2021'den beri kullanıyorum. Daha önce Mi Band 5 de kullandım. Mesela 5 ile 6 arasında ciddi bir ekran farkı var 5 yerine 6 alınır ama 7'yi incelediğimde neredeyse 2 katı olan fiyatını haketmediğini düşünüyorum. Yani bütçen fazla değilse 7 gereksiz geliyor tabi ki de kendi fikrim yani tamamen bütçe meselesi.

412 TL gibi bir fiyat kesinlikle uygun. Ben aldığımda indirim falan 300 TL'ye almıştım. O zamanla bu zaman aynı değil yani fiyat olarak güzel ama tavsiyem 2 kere düşünmen. Ucuz fiyat cazip gelse de satıcı yorumları çok önemli. Özellikle Xiaomi gibi bir markanın okudukça fazla çakma satıcıları var. Dikkatli olunması gerek çünkü iade süreci baş ağrıtabiliyor.

Ürün gayet güzel sana tavsiyem satıcı puanı ve ürün değerlendirmelerine dikkat etmen. 1 2 tane bile olsa kötü yorumlara dikkat etmelisin çünkü 3. yorumu yazan sen olabilirsin. Alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Mi Band 6'yı Kasım 2021'den beri kullanıyorum. Daha önce Mi Band 5 de kullandım. Mesela 5 ile 6 arasında ciddi bir ekran farkı var 5 yerine 6 alınır ama 7'yi incelediğimde neredeyse 2 katı olan fiyatını haketmediğini düşünüyorum. Yani bütçen fazla değilse 7 gereksiz geliyor tabii ki de kendi fikrim yani tamamen bütçe meselesi.

412 TL gibi bir fiyat kesinlikle uygun. Ben aldığımda indirim falan 300 TL'ye almıştım. O zamanla bu zaman aynı değil yani fiyat olarak güzel ama tavsiyem 2 kere düşünmen. Ucuz fiyat cazip gelse de satıcı yorumları çok önemli. Özellikle Xiaomi gibi bir markanın okudukça fazla çakma satıcıları var. Dikkatli olunması gerek çünkü iade süreci baş ağrıtabiliyor.

Ürün gayet güzel sana tavsiyem satıcı puanı ve ürün değerlendirmelerine dikkat etmen. 1 2 tane bile olsa kötü yorumlara dikkat etmelisin çünkü 3. yorumu yazan sen olabilirsin. Alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Değerli yorumunuz için size teşekkür ediyorum ayrıca forumdaki arkadaşlara da
Akşam almayı planlıyordum fiyatı maalesef ki 550 600TL bandına çıkmıs biraz hüsrana uğradım.

Ben 2 ay önce aldım. Bence hala alınabilir.
Dezavantaj olarak gördükleriniz neler daha önce mi band 5 kullandım 1.5 yil lakin ekranın alt tarafın da mavi bi ışık sizgidi var dı

Mi band 7'de always on display özelliği var. Önerim 7.
Size efsane kasım da fiyatı kaça düşer

Mi band 7'de always on display özelliği var. Önerim 7.
Size efsane kasım da fiyatı kaça düşer
Mi Band 7 600 gibi olursa beklemek bence daha mantıklı.
Efsane kasımda büyük indirim olarak 600tl gibi fiyat bandına düşer mi

@UmutCCAN daha önce hiç akıllı bileklik kullanmadığım ve dolayısıyla Mi Band 6 ilk bilekliğim olduğu için herhangi bir eksiklik söyleyemeyeceğim. Sadece bileğinizin kalınlığını göz önünde bulundurarak tercih yapın. Mesela benim kardeşimin bilekleri çok çok ince olduğu için Mi Band 6 olmuyor. Bana bile sondan 3'üncü, 4'üncü delikler denk geliyor. Yani bilek kalınlığınıza göre tercih yapın derim. Özellik olarak atla deve pek bir fark yok gibi.

@UmutCCAN daha önce hiç akıllı bileklik kullanmadığım ve dolayısıyla Mi Band 6 ilk bilekliğim olduğu için herhangi bir eksiklik söyleyemeyeceğim. Sadece bileğinizin kalınlığını göz önünde bulundurarak tercih yapın. Mesela benim kardeşimin bilekleri çok çok ince olduğu için Mi Band 6 olmuyor. Bana bile sondan 3'üncü, 4'üncü delikler denk geliyor. Yani bilek kalınlığınıza göre tercih yapın derim. Özellik olarak atla deve pek bir fark yok gibi.
Kusura bakmayın geç cevap verdim,bileklerim normal miband 5 kullandım daha önce den simdi kafam da honor band 6 veya mi band 6 var bir de para biriktirip huawei band 7veya mi band 7mi alsam

Geri
Yukarı