Mi Band 8 mi Huawei Band 8 mi?

RicketyShaman

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir saat almak istiyorum ancak bundan önce akıllı bileklik kullandığım için normal bir saat alasım gelmiyor. Bütçem maksimum 1500 TL. Ama bu fiyata adamakıllı akıllı saat bulamadığım için akıllı bileklikle devam etmeyi düşündüm ama Mi Band 8 ve Huawei band 8 arasında kaldım. Özellikleri çok farklı değil gibi ancak ekosistem ürünü olsun diye Mi Band 8 almak daha mantıklı geliyor bana. Ancak ekosistem ürünü olması çok etkiler mi bilmiyorum Siz ne dersiniz? Ve saat olarak Havit M9030 Pro modeli falan var ama memnun olmayan da çok kişi var gibi sizce bu modele dönmeli miyim? Ya da replika modeller alınır mı?

Yeni bir saat almak istiyorum ancak bundan önce akıllı bileklik kullandığım için normal bir saat alasım gelmiyor. Bütçem maksimum 1500 TL. Ama bu fiyata adamakıllı akıllı saat bulamadığım için akıllı bileklikle devam etmeyi düşündüm ama Mi Band 8 ve Huawei band 8 arasında kaldım. Özellikleri çok farklı değil gibi ancak ekosistem ürünü olsun diye Mi Band 8 almak daha mantıklı geliyor bana. Ancak ekosistem ürünü olması çok etkiler mi bilmiyorum Siz ne dersiniz? Ve saat olarak Havit M9030 Pro modeli falan var ama memnun olmayan da çok kişi var gibi sizce bu modele dönmeli miyim? Ya da replika modeller alınır mı?

Huawei Band 8.

Yeni bir saat almak istiyorum ancak bundan önce akıllı bileklik kullandığım için normal bir saat alasım gelmiyor. Bütçem maksimum 1500 TL. Ama bu fiyata adamakıllı akıllı saat bulamadığım için akıllı bileklikle devam etmeyi düşündüm ama Mi Band 8 ve Huawei band 8 arasında kaldım. Özellikleri çok farklı değil gibi ancak ekosistem ürünü olsun diye Mi Band 8 almak daha mantıklı geliyor bana. Ancak ekosistem ürünü olması çok etkiler mi bilmiyorum siz ne dersiniz? Ve saat olarak Havit M9030 Pro modeli falan var ama memnun olmayan da çok kişi var gibi sizce bu modele dönmeli miyim? Ya da replika modeller alınır mı?

Mi Band 8 benim tercihim 5'ni kullanıyorum 5 bile güzel 8 ondanda güzel yazılımsalda sensör çok güzel ve yakındada geçeceğim.

Bence Mi Band 8. Hem şarj süresi daha iyi hem de otomatik parlaklık özelliği çok iyi benim için, sürekli ayar yapmama gerek kalmıyor. Ayrıca Xiaomi 60 hz yenileme hızına sahip. Telefonunuz Huawei değilse ek olarak Huawei App uygulamasını apk olarak indirmeniz, sonrasında da Huawei Health uygulamasını indirmeniz lazım. Ben 2 bilekliğin de uygulamalarını kullandım. Xiaomi daha kullanıcı dostuyken Huawei daha detaylı bilgi veriyor bazı sağlık ölçümlerinde ama çok da takılmadım ona. Ama Huawei'de bulunan fiziksel tuş ile menülerde gezdikten sonra tek tıkla ana ekrana dönebiliyorsunuz, Xiaomi'deki gibi sürekli kaydır kaydır yapmanıza gerek yok. Ayrıca Huawei'de yukardan kaydırdığınızda gelen kısayol ekranı daha detaylı. Xiaomi'de emojilerin bazıları desteklenirken Huawei'de desteklenmiyor. İki bileklik de İphone telefonlarda gelen aramalara hazır cevap mesaj desteğini sunmuyor maalesef. Xiaomi'nin artısı gelen aramaları yok sayarak telefonda da gelen aramayı susturabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı